Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Tetsuo #21 üzenetére

    Ne is mond, most nem tudsz belekötni a nem létező nacionalizmusba másra meg csak annyit tudsz mondani hogy félrebeszélés. Na akkor ki itt a nacionalista?

    Mindenki lopott MINDIG. Erről szól a "fejlődés".

    Na igen. A középkorban ez még elment volna. De ma már nem illik. Szerintem.

    Amerika 2. vh. utáni technikai fejlődése leginkább a náci tudósoknak köszönhető, a szovjeteké pedig az eltulajdonított vagonok tízezreinek, tele minden jóval.

    pl: Dennis M. Ritchie, Ken Thompson és sokan mások! Akik között mennyi német is volt, csak azért mert kb az Operációs rendszerek fejlődése ma erre épül. Az IBM tudósai akinek a programozási nyelvek mai formáját köszönhetjük, előtte is programoztak, csak nem így.
    Ha csak az informatikára korlátozzuk, nem a rakétákra amit nem tudom honnan vettél elő ismét...

    Ki is beszél félre, meg terel folyamatosan. Sajnos vannak tények.

    Ha lehetne választani akkor: Én ha egy nyugati civilizációban élnék, nem egy poszt szoci diktatúrában. De ahogy érzed.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák