Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Lei559

Lei559
(tag)

Jobb később mint soha! :R Bár ha elkészítik a H5öt a startra akkor talán kevesebb X1 maradt volna a polcokon világszerte. :))

(#2) Lenry

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog

az a köpeny... pont annyi értelme van, mint a Transformers 3-ban Megatronon... -_-
biztos jól elrejti, hogy egy kaminoméretű robot / Mjolnir pácélos szuperkatona vagy

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) rodrigez

rodrigez
(senior tag)

Részemről nem bánom, hogy nem csináltak XBox One nyitócímet, csak azért, hogy legyen. Egy elhamarkodott, elkapkodott epizód tönkreteheti az eddig kiváló szériát. Féltem mi lesz a Bungie nélkül, de hál istennek hozták a szintet a 343-as srácok. Ezt a szintet várom el a folytatástól is és akkor az új trilógia is lehet olyan grandiózus és sikeres, mint az elődje volt. Tőlem 2015-ben is jöhet a folytatás, csak jó legyen!

(#4) batai15 válasza Lenry (#2) üzenetére

batai15
(veterán)

Az ilyen köpenyeknek általában szimbolikus jelentése van, mint funkciója.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#5) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Halo 5 Leaked info

Jó sok újítás lesz az új részben úgy látom.

Egyébként az első hozzászólóval értek egyet. Xbox ONE nyitócímnek kellett volna lennie a Halo 5-nek. Az xbox brand legnagyobb húzócíméről van szó, adta volna magát hogy pl. Halo 5 Bundle csomagokat vitték volna a játékosok mint a cukrot.

Köpeny téma:

Volt valahol egy twitter üzenet, ahol az egyik készítő mondta hogy csak szimbolikus és a hatás kedvéért tették bele.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6) rodrigez válasza oriic (#5) üzenetére

rodrigez
(senior tag)

Nem lehetett a Reach után a Xbox360 tulajokkal kicseszni, hogy ők már nem kapnak több Halo-t. Vagyis az új konzol megjelenéséig több mint 3 és fél évig jegelni a franchise-t. A kettő együtt meg nem mehetett, mert arra nem volt kapacitásuk. Szerintem jobb ez így, ha méltó folytatás érkezik jövőre. Meg időben is tán túl közel lettek volna egymáshoz.

(#7) MortalVenoM

MortalVenoM
(tag)

Microsoftnak lett volna 1 kis esze, fél évvel új konzol megjelenés előtt kiadják halo 1-2t ps3-ra, a többit meg megcsinálják one nyitócímnek. :)

(#8) oriic válasza MortalVenoM (#7) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

"halo 1-2t ps3-ra, "

WTF??

(#9) alevan

Nem csak egy szerintem. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9) alevan válasza oriic (#5) üzenetére

alevan
(őstag)

Ha minez igaz, vagy kozelit az igazsag fele, akkor lessz egy nagyon boldog XO tulaj tavasszal.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#10) Neoteric válasza rodrigez (#6) üzenetére

Neoteric
(addikt)

Szerintem amúgy ez is azt bizonyítja, h alapvetően az xbonet magától a microsoft nem idén akarta volna elrajtoltatni.
De annak örülök h nem csapják össze, perpill kb csak a Halo az ami miatt elgondolkodnék egy xboxon.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#11) Dr.F.E.R.I. válasza Lenry (#2) üzenetére

Dr.F.E.R.I.
(addikt)
LOGOUT blog

Ha nem tetszik, akkor miért vetted fel :F

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12) rodrigez válasza Neoteric (#10) üzenetére

rodrigez
(senior tag)

Hát nekem akadna azért több is, de egyik sem nyitócím (tragédia a felhozatal) és nem is idei megjelenésűek. Halo mellett várom a Titanfall-t a Quantum Break-et és a Metal Gear-t is. Ezekért érdemes lenne belecsapnom egy nextgen megvételébe, de addig baromi feleslegesnek érzem. Legalábbis amik eddig kijöttek azokra bátran legyintek. :)

(#13) Lenry válasza Dr.F.E.R.I. (#11) üzenetére

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog

?
Nekem nincs köpenyem, én büszke vagyok a Mjolnir páncélra, nem akarom elrejteni.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) GeryFlash

GeryFlash
(addikt)

,,A Halo 5 természetesen XBOX One-exkluzív lesz, megjelenésére valamikor 2014-ben várható."

Ez miért természetes? Szerintem nyugodtan kilökhetnék 360-ra is, kicsit lebutítva...

Több mindent, kevesebb semmit!

(#15) Set-Comment™ válasza GeryFlash (#14) üzenetére

Set-Comment™
(senior tag)

Vagy inkább a 4et one-ra, venném is.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#16) oriic válasza GeryFlash (#14) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Nem fogják, szerintem több Halo játék nem is jön X360-ra.

Live-Die-Respawn

(#17) Janus27 válasza Set-Comment™ (#15) üzenetére

Janus27
(tag)

Vagy esetleg az összes eddigi részt tartalmazó kollekciót PC-re. :)

(#18) sad_Vamp válasza oriic (#5) üzenetére

sad_Vamp
(őstag)

Miért kellett volna?! Hát igy lehet kiadni 1-2 évre rá Halo színű-formájú-szagú X1et... a Halob*zik meg vehetnek új konzolt és adhatják el a régiket! :) Ha egyből kijön a sima fekete boxal az nem lett volna méltó. Meg így megint rendesen ki lesz használva a HW remélhetőleg.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#19) Janus27

Janus27
(tag)

Amúgy volt egy ígéret, hogy a Winfos 8.1-re jön a Halo 3. De mióta megjelent az új Windows azóta ez valahogy elsikkadt. Az XBLA játékokkal együtt. :(

(#20) Воланд válasza Janus27 (#19) üzenetére

Воланд
(félisten)

pletyka volt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#21) oriic válasza Воланд (#20) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Annál kicsit több. Nvidia meg AMD driverekben, plusz STEAM adatbázisban is volt utalás rá.

Live-Die-Respawn

(#22) rodrigez válasza oriic (#21) üzenetére

rodrigez
(senior tag)

Ennyi, de ígéret formájában sose hangzott el a M$ részéről.

(#23) oriic válasza rodrigez (#22) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Mortal Kombat-ot, meg Injustice-t sem jelentették be amiko szivárgott infó róluk. És azok is steam bejegyzésként láttak napvilágot először.

Live-Die-Respawn

(#24) Mardel válasza oriic (#23) üzenetére

Mardel
(őstag)

Viszont steamrol nem lehet megvenni az injusticet 1-2 hete (lehet, hogy csak nalunk), valakinek toroltek az elorendeleset es steam walletra kapta vissza a penzt.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#25) Воланд válasza oriic (#21) üzenetére

Воланд
(félisten)

ez szep es jo, de az alapszitu meg mindig az, hogy a win8.1-el osszefuggesben semmifele igeret nem volt azt illetoen, hogy jon ra a halo3.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26) GeryFlash válasza Mardel (#24) üzenetére

GeryFlash
(addikt)

Steam Walletra? Azért az nem kicsit pofátlanság...

Több mindent, kevesebb semmit!

(#27) Glenda válasza oriic (#5) üzenetére

Glenda
(addikt)

Szerintem meg kell puskaport hagyni a GT6 megjelenésre is ;-)

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#28) #57919488 válasza oriic (#23) üzenetére

(törölt tag)

Amazon PC-s elovasarlas volt mindenek elott emlekeim szerint :)

(#24) Mardel:
Kulon oldalakrol belehet szerintem (nem 100%) aktivalni mint pl. a GetGames (plane 35 EUR naluk).

(#29) CocooN-z

CocooN-z
(őstag)

sztem jól döntöttek

BRSZK 5.0 - https://bit.ly/2IgQqox

(#30) Mardel válasza #57919488 (#28) üzenetére

Mardel
(őstag)

Allitolag a Superman Red Son sarlo kalapacsos ruhazata miatt nem megvasarolhato nalunk (ami konzoloknal csak az ultimate verzioban van), lehet a dobozos sem.

Valaki mar megvette gamersgaterol mar elkezdte elotolteni, majd ir ha jatszani is tud vele mikor megjelenik.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.