Új hozzászólás Aktív témák

  • BOBAKILL

    őstag

    válasz hogabesz #25 üzenetére

    Végül is így igazságos lett a szavazás, mindkét konzol exkluzívja dobogós lett. Mondjuk kár lenne vitatni a GOW erényeit, mert minden szempontból kiváló lett, függetlenül attól hogy exkluzív. A forza is jó lett ahogy olvastam róla, bár engem autós játékok közül anno még az első NFS undeground hozott lázba utoljára. De az más világ volt akkoriban. Switch fronton meg sajnos nem jött semmi érdemleges úgy látszik.
    Én egyedül a MHW-öt hiányolom a listáról, több szempontból az is előremutató játék lett és képes volt úgy megújulni hogy itt nyugaton is egy igen népszerű játék lett már a megjelenésétől kezdve és baromi sokat eladtak belőle. Nem véletlenül.

    Objektivitás meg nem létezik játékokkal kapcsolatban. Olyan nincs hogy objektív nézőpont egy játék esetében. Mint ahogy egy művészeti alkotás esetében sem. Szerintem legalábbis. Esetleg játékfejlesztői nézőpontból lehetne talán objektívan nézni, de ott is bejön a játékélmény faktor. Pl az új Darksiders 3 nem lett túl jó sok szempontból, viszont én nagyon élveztem és már 2x végigvittem. Pedig sokszor laggol, néha kifagy stb.

Új hozzászólás Aktív témák