2019. augusztus 25., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Ennek is nagyobb a füstje mint a lángja szerintem!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) GodGamer5 válasza Sirandrish (#1) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

Engem eddig sem győzött meg a dolog.

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#3) Sirandrish válasza GodGamer5 (#2) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Erről beszélek. Pedig eleinte úgy adták elő mintha mittomén legalább újra feltalálták volna a játékokat.
Aztán persze kiderült hogy fasza kis net is kell, meg teljes áru játékok meg mittomén.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) hombre[EU] válasza Sirandrish (#3) üzenetére

hombre[EU]
(aktív tag)

Bepróbálkoztak :) minimum egy GamePass/PSNow minōségū katalógust kellene lerakniuk az asztalra és olcsóbban

you must be the change you wish to see in the world

(#5) wesder

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Most az MS/Sony nagyon oda fog csapni a Google-nek. Nem is értem hogy gondoltàk ezt a streamelős okossàgot. :F

"If it took more than one shot, You weren't using a Jakobs"

(#6) Televan válasza wesder (#5) üzenetére

Televan
(veterán)

Van elég pénzük az álmodozásra! :)

???

(#7) hombre[EU] válasza wesder (#5) üzenetére

hombre[EU]
(aktív tag)

A minap néztem egy interviewt Spencerrel,nem tudom pontosan mikor készült (lehet most,lehet tavasszal),de akkor még az xCloud is gyatra minōségū volt (szerintük is) és nem hiszem,hogy nagyon sokat fog javulni a közeljövōben (ezt el is mondja burkoltan).
Benne van a pakliban,hogy a Stadia lesz az etalon minōségben és onnantól már csak a tartalomfeltöltés illetve az üzleti modell kialakításán lesz a hangsúly.
Én perpillanat nem tudnám megtippelni ki lesz a vezetō ebben a szegmensben :)

(#8) wesder válasza hombre[EU] (#7) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Jàtékfelhozatalban mindkettő veri a Stadia-t + ugye a sajàt megvett jàtékaidat is fogod tudni futtatni XCloud-dal, meg ugye a RemotePlay meg PSNow màr most is jòl megy otthoni hàlòzaton.
Xcloud is menni fog otthoni hàlòzaton, mert a konzolod lesz a szerver végre. Az E3 review-en azt írtàk akik ott pròbàltàk, hogy jò lesz ez, a Gears meg Halo jàtszhatò minőségű volt.
Most te újra megvennéd xy jàtékot Stadia-ra, csak hogy bàrhova stream-eld?

(#9) hombre[EU] válasza wesder (#8) üzenetére

hombre[EU]
(aktív tag)

Nem én vagyok a célközönsége a stadianak, de biztosan van egy software valahol az éterben amiért fizetnék nekik :) most is feltudok sorolni jó pár játékot amit több platformra megvettem
Az üzleti modell nincs kōbe vésve. A világon biztosan van rengeteg ember aki nem teheti meg vagy nem akar elkölteni több száz pénzt hardwarre, de havi 10€£$-t eltud költeni hobbira. Ha csak egy android mobilod és egy belépōs laposod van, a stadia a mennybe visz :DDD
Hatalmas a google felhasználói bázis, ott lehet halászni

(#10) hepol válasza hombre[EU] (#9) üzenetére

hepol
(csendes újonc)

Hát ha nem törekszenek a világ meghódítására és elég lesz nekik csak párszázmillió ember, akkor még egész jól kijöhetnek belőle. Egyébként én szerintem elég lesz megvenni azt a játékot oda, ami még nincs meg. Én legalábbis úgy terveztem.

(#11) wjbhbdux válasza wesder (#8) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

Ez inkább az új gamer generációnak szóló megoldás, azoknak akik mobilon csapatják a Fortniteot meg a PUBG-t naphosszat, így belekóstolhatnak az AAA játékokba is a meglévő eszközön.
Jövőre a Uplay plus előfizetés is elérhető lesz a Stadian, az már elég jó felhozatal.

(#12) wesder válasza wjbhbdux (#11) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

A GamePass 200+ és a PSNow 700+ jàtéka mellett az elenyésző mennyiség.

(#13) hombre[EU] válasza hepol (#10) üzenetére

hombre[EU]
(aktív tag)

A pár százmillió az már a világ megváltása lenne :) ha stabil pár milliót összeszednek 1-2 éven belül már kezdésnek az is megteszi. Ebbōl már lehet építkezni.

Kiváncsi vagyok a Google kacérkodik-e a VR-al? Egy cloud based "RedyPlayerOne" játszóteret összedobhatnának, majd egyszer...

(#14) wjbhbdux válasza wesder (#12) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

Úgy fest hogy nem a múlt játékaira fókuszálnak (sok esetben biztos kivitelezhetetlen lenne a Vulkanos port megoldása), hanem a jövőben megjelenőkkel akarják a lépést tartani, hogy ide is jöjjön ami a Steamen vagy Epic Storeban megjelenik.
Breakpoint, Shadowkeep, Doom Eternal, GRID, Borderlands 3.. az őszi nagy nevek már mind be vannak jelentve. még egy Modern Warfare kéne és nem nagyon lehet panaszkodni.

[ Szerkesztve ]

(#15) wesder válasza wjbhbdux (#14) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Megveszem Xboxra vagy PS-re és ugyanúgy tudom stream-elni. Még mindig nem értem miért Stadia-ra vegyem. Jò persze, nekem elég annyi hogy otthon handheldben tudjak jàtszani ha nincs kedvem leülni a gép elé. Persze màsnak biztos jò lesz a Stadia.

(#16) hepol válasza wesder (#15) üzenetére

hepol
(csendes újonc)

Nekem is tetszene a ps now, ha lehetne használni nálunk. Mondjuk minnél kevesebben fogják használni a Stadiát annál jobb lesz. Azért végtelen gépük nekik se lehet.

(#17) wesder válasza hepol (#16) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Lehet hasznàlni itthon is.
US account + US PayPal + Revolut.

(#18) laceszgamer

laceszgamer
(addikt)

Na talán ha bejön a kövi bukta ezzel a játékos streamelős cuccal és a google részéről, akkor pár évig talán nyugi lesz ilyen téren. Mert szerintem próbálkozhatnak akárhogy azt nem tudják összehozni, hogy yolan szinten fusson laggtól, késéstől mentesen mintha egy helyi gépen futni. Arról nem beszélve, hogy még ha digitálisan is van meg és azt tölti le az ember, szerintem sokkal inkább érzi sajátjának mint ezt a streamelős rendszert.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#19) wesder válasza laceszgamer (#18) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Csak míg a Stadia-nak ez a fő profilja lesz, ami igen rizikós, addig a többieknél kiegészítő szolgàltatàs lesz.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.