Új hozzászólás Aktív témák

  • modulus

    aktív tag

    válasz gusthy #18 üzenetére

    Mi értelme van ennek a hozzászólásnak? :F
    Elolvastad egyáltalán, amire válaszoltál? Egy véleményt írtam le alapvetően. Senkinek sem válaszolva, vagy nekiugorva.
    Ellentétben itt pár emberrel, akik nem tudják elfogadni más véleményét.

    Amikor azt mondom szerintem felesleges, nem feltétlen csak magamból indulok ki, elég szétnézni a családban, a munkahelyen, vagy a lakókörnyezetemben. Hirtelen mindenkinek égető szükséges, létigény lett az alvásmonitorozás, a véroxigén vagy pulzusmérés, esetleg a lépései száma, vagy bármi egyéb más. Ameddig meg nem veszi, és rá nem un pár hónap után. A karkötőtől, a telefon márkájával megegyező okosórán át a sportórákig.

    Elhiszem, hogy valaki használja / szüksége van rá, de amennyire látom legtöbbüket csak a marketing zsebre vágta, kell nekik mint kisgyereknek a játék. :N

    Az jó dolog, ha valaki megvesz egy ilyen eszközt, és ténylegesen használja is, illetve hasznát tudja venni. :)

    Egyébként nem különösebben érdekel, csak én is a Garminok után kezdtem nézelődni egy időben hagyományos karóra kiváltására, mert árban is elég olcsóak, meg minőségi cuccok, stb. Csak az üzemidő borzasztóan karcsú. Fél évtől lenne talán élhető kategória nekem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák