Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    Az Amazon USA letölthető játékok eladási listájában pedig a ME1 (2008, jelenleg 5. hely) és ME2 (2010, jelenleg 7. hely) is megelőzi a két hete megjelent ME3-at (jelenleg 8. hely). És ez már stabilan így van napok óta! Tegnap este volt olyan időszak amikor kiesett a Top10-ből. Én nem is vártam vissza, de nem így lett. :)

    A ME3 Digital Deluxe változat (jelenleg 23. a listán) pedig nem csak nekünk drága, ők sem hajlandóak érte 79,99 USD-t adni.

    Bárhogy nézzük, ez bizony gigabukta. Nagyjából le is nullázta magát ezzel a Bioware. Pedig 10 éve még nem nyúltak mellé, amibe belefogtak az siker lett. Mert akkor még jó játékokat készítettek. Most meg egymás után Dragon Age II, Star Wars: The Old Republic, Mass Effect 3. És ezekért mind prémium árakat kértek az előrendelésben és a megjelenéskor.

    Szerintem eljutottunk oda, hogy Bioware játékot csak a játék megjelenése és kipróbálása után szabad csak megvenni. Most a Command & Conquer széria feltámasztásán dolgoznak. Van egy sejtésem, hogy ebben sem lesznek sikeresek...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák