Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz alevan #28 üzenetére

    Amit írsz hülyeség... A focizás egy sportjáték, melyet bárki játszhat, nem kell hozzá egy egész csapat. 10 évvel ezelőtt akkor ezek szerint nem fociztak az emberek?
    Nem kell bérelni semmit. Kimész egy füves területre egy labdával, leraksz valamit, ami a kaput jelzi, és adjad neki. Én is fociztam, pedig nem szeretem alapjáraton...
    És az egy dolog, hogy személy szerint te éppen játszani szeretnél valakivel, aki távol lakik tőled. De ezt nem lehet elhinni, hogy mindenkivel így van, hiszen első helyen szerepel a FIFA 14 jelenleg, ami azt jelenti, hogy valószínű a játékosok 50%-a tizenéves, aki hazaérve az iskolából leül a gép elé, és és nyomassa a focit este 11-ig, majd a következő nap újra kezdődik a dolog. Mert nem ismerik a szórakozás tágabb fogalmát, csak annyit, hogy van xbox, ps, meg pc, és kész. Ja...de....van még psp is, amin órán játszanak a tanulás helyett.

    Autóverseny az megint más kategória. Nem mehet el akárki versenyezni, ahogyan háborúba sem mehet senki a kedvére, de szerintem nem is akar, ugyan úgy, ahogy pénzszállítót sem szeretne egyikünk sem rabolni, de nem is képes rá valószínűleg. A Foci, a Kosár, a Horgászat adott mindenki számára, csak azt kell eldönteni, hogy ketté akarjuk-e választani a valóságot a virtuális tértől. Sajnos a többség már nem akar határt szabni, és már a fizikailag elérhető dolgokat is a gépen csinálnak.

    Amióta van a PS Home vagy mi a fene, meg a hasonló dolgok, már emberek százezrei ott élik az életüket, ott csajoznak, ott mennek discoba, és mindent virtuálisan csinálnak, közben egy fotelban ülnek, és penészednek.

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák