Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    Sajnos tényleg gond, hogy ennyi különböző szolgáltató van, mind exkluzív tartalommal. Például tetszene pár sorozat, erre Apple TV+ exkluzív. Az Apple TV meg nem érné meg az előfizetést, ha nem iPhone tulajdonos az ember, mert egyrészt kevés a tartalom ahhoz, másrészt Androidra csak TV platformon van natív app.

    Jelenleg Netflix meg HBO Max amire előfizetek, a Disney+ még kérdéses, hogy érdekel (SW sorozatok még klrdésesek nekem). Az HBO Max nálam hajszálnyival jobban bejön, esetleg a jövőben a Netflix helyére léphet nálam. De jobban örülnék a Disney helyett a SkyShowTime-nak, nagyon bejöttek mindig is a ShowTime sorozatai. Az Amazon itthon Magyarországon nem valami tartalomdús, de bejönnek a sorozataik (The Expanse*, The Boys) (*kár, hogy nálunk nem elérhető a Netflixen felirattal, holott fenntvan angolul).

    Zenei téren nem vonz a stream, de YT Premium miatt ott nekem a Music, azt használom. Mondjuk meg vagyok elégedve vele. Ha bejön valami, akkor ha fenntvan, megveszem és éetöltöm a Bandcampről FLAC formátumban.

Új hozzászólás Aktív témák