Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Necroman_Mk2 #33 üzenetére

    Star Trek alatt a TOS-ra gondoltam. :)

    Nekem bőven megfelel ha normális archívumként működnének. A Disney óriási portfólióval rendelkezik, övék a 20th Century Fox is, van mit pakolni a Disney+ felületére, és pénz is van látványos újakat csinálni. Minőség kérdéses, pl. már a Mandalorian is necces volt, de a Boba Fett sorozat egyenesen gyenge. Wandavision-t a koncepciója miatt el se kezdtem, vannak fenntartásaim. Az Obi-Wan meg az előzetes alapján badass sorozatnak tűnik, a valóságban szerintem egy végtelenségig túltolt fanservice lesz.

    Pénz a Netflix mögött is van, nem egy drága filmet csináltak már ők is, meg ugye sokat vesznek át kizárólagos terjesztésre. De végtelenül sok a szemét, béna sorozatok özönlenek egyfolytában.

    Amazon egyik előnye, hogy olcsó nálunk, egyébként tartalmilag nulla, én nem találtam semmit magamnak. Mondjuk a Netflix-en, HBO-n is főleg régi, már látott, vagy régi és potenciálisan nézhetőnek tűnő (régi háborús és spagetti westernek, amikhez eddig felirat se volt) filmek vannak belistázva.

    Arra jók, hogy vasalás közben szóljon valami, amire úgyse figyelsz oda, de tudatos, célirányos filmnézésre csak nagyon mérsékelten, tekintve az általam lentebb már vázolt problémát, hogy eszembe jut egy film (nem is VHS klasszikus), és akkor nálunk nem elérhető.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák