Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    válasz kchris78 #32 üzenetére

    Ennek az lesz a vége, hogy most mindneki megpróbálkozik saját lábon állni, de amint nem hozzák a streaming előfizetések a számokat, felhagynak a saját tartalom gyártásával, és megmarad az egész egy online archívum videótárnak. Esetleg marad pár szolgáltató a paicon; ebből egyik esélyes a Disney lesz a Star War, Marvel és hercegnős tartalmaik miatt, ellenben a Netflixet nem érzem annyira megkerülhetetlennek a piacon, mint a PC gamingben a Steamet.

    #31 vicze1 Igen, tudom, hogy jön ide is a Paramount+ / SkyShowtime (utóbbi a Universallal közösen, ami már vonzóbb), én azért remélem, hogy e téren a Sony példáját követik és ideiglenesen elérhetővé tesznek mozifilmeket is más platfromok kínálatában.

    #30 Dilikutya Szerintem már a New Generation, Deep Space Nine és Voyager sorozatokat is lehet réginek tekinteni. Epizódokat láttam mindegyikből, de tervezem, hogy pótlom az összeset.

    [ Szerkesztve ]

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

  • vicze

    félisten

    válasz kchris78 #32 üzenetére

    Van sokkal jobb is ennél, mikor egy sori 1-2 évada itt, 3-4 évada meg ott elérhető, mert egyiket eladták oda, a másiknál meg meggondolták magukat hogy hát nekünk is van platformunk a fene. 5-10év és egyesül a sori. :D

    Sajnos bele kell törődni, hogy több platform lesz stúdió kontrollal, ez már nagyon rég látszott(ezért gyárt futószalagon a Netflix), amíg egymásba nem olvadnak a nagyobb cégek addig nem fog változni. Ez a konszolidáció is elkezdődött már, de egy jó 10+éves folyamat a jogok miatt.

    És sajnos van még rosszabb is, amikor nincs jogtulajdonos vagy nagyon zavaros és soha nem lesz elérhető csak offline formában, vagy vársz 50évet, hogy szabad legyen.
    MGM isten tudja hány éve ül a StarGate-en(tudom a próbálkozásaikat) és csak a reménysugár van meg, hogy Amazon behozza végre.

Új hozzászólás Aktív témák