Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz hibavissza #16 üzenetére

    És ennek mi köze a "linux, mint játékplatform" témájú cikkhez? Másik kérdés, hogy mennyi embert érint, hogy m4/3 RAW fájlokkal dolgozik? Ráadásul ha jól értem Mr.Csizmás sem használ ilyeneket,azért is írta, amit írt, szóval ez nem tudom hogy jön ide.

    Aki dolgozik, szerkeszt, modellezik, kiadványozik meg még nem tudom miket csinál az továbbra is marad Win-en (legalábbis dual bootban, mint én), de átlag otthoni felhasználásra jól el lehet lenni Linuxon valamennyire már most is, de ha szép lassan tényleg elkezd a "fejlesztői oldalon" is komolyabb supportot élvezni a különböző céges kezdeményezések miatt (Steam, Dice stb.), akkor sok embernek elég lesz. Ez hosszú folyamat lesz, vagy lehet, de bizakodásra ad okot az egyre több ilyen témájú hír.

    Ha valamennyire sikeres lesz a SteamOS és az egyéb kezdeményezések, akkor szép lassan általános otthoni felhasználásra tökéletes lehet a Linux. Most még nem feltétlenül az, legalábbis nekem sem az sok mindenben, ezért is van mellette Win-em is, de sok mindenben csak azért "nem jó" mert szeretem a megszokott programjaimat. De például ha az AAA játékok is el kezdenek rá szépen lassan csordogálni (és emiatt a programok is talán majd a későbbiekben), akkor például nekem tökéletes rendszer lesz. Munkahelyen meg marad a Win. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák