Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Hopkins95 #24 üzenetére

    Igen, Magyarorszagon van, aki foglalkozik vele es meg korrekt az ar is. En Londonban lakok, es ott valami hihetetlen, mennyire nem foglalkoznak a szervizek a htc-vel, meg a sarki arabok sem, csak a samsung/huawei/iphone megy, meg a sony/lg is necces.
    Eddig egy hetlyet talaltam, aki megcsinalja a melot, de oda postazni kell meg minden, ul rajta egy hetig es minimum ~40khuf a vegen az osszeg. Ezt a torodest amugy meg fogja kapni, mert megneztem a kinalatot, es nem latok olyan telefont, amiert akar 1:1 aranyban szivesen cserelnem, ugy meg hogy meg ra is kell fizetnem plane nem...

    Ha szegeny tenylegesen elhalalozik, leszek bajban, mert a mai napig nem lattam olyan telefont, ami nem kinai, nincs tele bloatware-el, nem peklapat meretu es a szoftver legalabb meg tudna kozeliteni a sense-t. :(
    Plusz ugye, hogy konnyu legyen, nekem fontos a minimum 128gb belso memoria, a fasza kamera meg a dual sim. Olyan szinten a periferian vannak az igenyeim, hogy egy marketinges meglatja, akkorat rohog, hogy taknya-nyala egybefolyik. :DDD

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák