Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Aryon87 #21 üzenetére

    Hú de jó képek, én addig mennék szóban, hogy az U11 telefon még 2020-ban is felveszi a versenyt a mostani telefonokkal kamerában, úgyhogy akinek ilyenje van, szerintem még mindig bátran használhatja 1-2 évig. Ráadásul dizájnra is nagyon szép telefon. A HTC U12+nál csak egy gombolat bánt engemet...úgyhogy az U12+ szerintem fail lett, az biztos nem kellene nekem így. :N

    Amúgy emlékszem még mikor vettem a Nexusom sokáig a HTC 10-en is sokat vaciláltam, 2016 május-június körül 749 Euróért adták talán leakciózva az osztrák mediamarktban a 64 gigásat. Az akkor kb. jó egy havi fizetésem volt. Sokat agyaltam rajta meg nézegettem mert tetszett, míg azt nem mondtam magamban, hogy ilyen drága telefont azért mégsem vehetek. Aztán júliusban végül megrendeltem 262 Euróért a Nexusomat a Turbadóról és abszolút nem bántam meg, hogy végül nem a HTC lett. Egyszer ráadásul volt a kezemben szaktársam HTC 10-e és egymás mellé rakva pl. azonnal szembetűnő lett, hogy enyémnek pl. nagyobb a maximális fényereje ill. azon a kijelzőn mindjárt feltűnt a rózsaszín árnyalat(ezzel tisztában voltam, mert a teszt is írt róla, de feltűnt egyből).

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák