2019. augusztus 19., hétfő

Gyorskeresés

(#1) .LnB

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Újonnan érkezőknek illene brutális akciókkal kezdeniük! Steam hagyomány lehetne :)

Homo Ludens

(#2) csaba951

csaba951
(addikt)

Just an update on this guys, we had all seen the Bioshock 2 thing today and was really impressed with what they had done. I'm not going to have anything concreate for you on what we are doing for a while GFWL is really hard wired into DiRT 3 and taking it out is a big job. We are on it though and I'll keep you updated.
-------------------------------------------
Codemasters Community Manager

Vagyis konkrétan a GFWL Dirt3-ból való kiműtésén vannak rajta. Az összes többi játéknál még csak az sem ismerik el, hogy egyáltalán dolgoznak a Live eltávolításán.

Én személy szerint örülök, hogy végre a kiadók is szívnak a GFWL drmmel! Eddig csak ők szívatták a vásárlókat vele. :D

[ Szerkesztve ]

(#3) scyllafren válasza .LnB (#1) üzenetére

scyllafren
(aktív tag)

Batman GOTY-k 75%-al olcsobbak meg kb 6 oran keresztul... :)

Tenyleg lehetne hagyomany :)

(#4) huskydog17 válasza csaba951 (#2) üzenetére

huskydog17
(addikt)

Ennek örülök, reméljük a Dirt 2-ből is ki fogják majd venni!
Most már csak az a kérdés, hogy az eddigi játékállás megmarad vagy Steam-re való migrálás után a játékos kezdhet mindent elölről.

60fps gameplay videók: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#5) Televan

Televan
(veterán)

GFWL se a játékosoknak nem tetszett, se a kiadóknak. Én nekem semmi bajom az MS -l ,de jobb lesz a játékoknak a Steam rendszerében.

???

(#6) zolee1988

zolee1988
(tag)

Nagyon nem követtem le, de ha nem viheten át Steam-re a meglevő GFWL játékaimat, akkor azokkal nem fogok tudni játszani később?

Steam: http://steamcommunity.com/id/zolee_ka/

(#7) #52815360

(törölt tag)

Egyszerűbb lenne, ha teljesen eltűnne a drm.

(#8) .LnB válasza scyllafren (#3) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Igaz tényleg, láttam is a hétvégén.

Homo Ludens

(#9) Sanchez638

Sanchez638
(addikt)

Akk a Gta-4 is illendően tolható majd multiba?:)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#10) csaba951 válasza zolee1988 (#6) üzenetére

csaba951
(addikt)

Elvileg tudsz majd velük játszani offline profilban. Viszont ilyenkor az online játéknak biztosan lőttek! A nagy kérdés az, hogy az utolsó GFWL kliens melyik Windowson lesz hajlandó még működni.

#4 huskydog17
Idáig egy kiadó sem vállalta fel az acsik és mentések áthozását a Live rendszerből. Vagyis hivatalosan kezdhetsz mindent elölről. Nem hivatalosan vannak olyan módszerek amivel a mentések áthozhatóak. Ezek viszont elég bonyolultak egy átlagembernek.

#9 sanchezsa
Rockstar még semmit nem nyilatkozott az egészről. Jelenlegi állás szerint csak spben tusz majd csak játszani, mpben biztosan nem. És még ennek is örülhetsz!

[ Szerkesztve ]

(#11) zolee1988 válasza csaba951 (#10) üzenetére

zolee1988
(tag)

Az nem emeli a vérnyomásom, ha elölről kell kezdeni, mentés és achi-k nélkül.

Steam: http://steamcommunity.com/id/zolee_ka/

(#12) huskydog17 válasza csaba951 (#10) üzenetére

huskydog17
(addikt)

Ajjajj, ennek viszont nem örülök, akkor nagyon gyorsan végig kell tolnom a Dirt 2/3-t. :D
Köszi! :R

60fps gameplay videók: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#13) JanR

JanR
(addikt)

Az a piros csík keresztbe :D Melyik követett el ilyen merényletet? Paint-l lett csinálva? ;]

(#14) AxBattler válasza Televan (#5) üzenetére

AxBattler
(nagyúr)

+1
Ezért nem kezdtem még bele a Dawn of War 2-be. Na majd most...

Egyébként meg a Capcom igazán hozhatna konzolos címeket is Steam-re! :DD

[ Szerkesztve ]

.............................. "Cable management is for the weak!" ................................

(#15) Dilikutya válasza csaba951 (#10) üzenetére

Dilikutya
(nagyúr)

El kell tüntetni a GfWL-ot, mert a GTA4 be sem tölti a játékot, ha nem jó a kliens, a menüben a betöltés menüből csak sötétséget ad. Márpedig Windows 8 alatt voltak gondok a klienssel. Az is röhejes, hogy a Steam-es GTA4-nek is kell a GfWL kliens. De a Batman-nél is írták, hogy kell, szerencsére azt már kivették. Mást nem néztem, csak ez a kettő GfWL-es játékom van, és a Batman is dobozos.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16) imibogyo válasza JanR (#13) üzenetére

imibogyo
(addikt)

Én is Paint-re szavazok, vagy kevés volt az AA. :B

A cikkhez pedig: és személy szerint örülök, ha végre kihal a GfWL, bár konkrétan nagy problémám nekem személyesen nem volt vele, csak épen fölösleges user szívatásnak gondoltam már régen is. :K

[ Szerkesztve ]

ELADÓ: Bosch GMS120 (20k) + Kerti traktor 50-60%-os készültségben, utánfutóval (120k)

(#17) csaba951 válasza Dilikutya (#15) üzenetére

csaba951
(addikt)

Értsd meg végre, hogy a Rockstar még nem adott ki nyilatkozatot, hogy foglalkoznak a GFWL GTA IV-ből való eltávolításával. Vagyis hivatalosan marad minden így, ahogy most van.

(#18) Dilikutya válasza csaba951 (#17) üzenetére

Dilikutya
(nagyúr)

Én értem, de attól még fos az egész.
Hála az égnek egy nyűggel kevesebb.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#19) Sub-ZeRo válasza imibogyo (#16) üzenetére

Nem értem miért gondoltad úgy. Nem elég volt a játéknál a kódot beírni még a gfwl-ben is be kellett firkálni. ;] :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#20) imibogyo válasza Sub-ZeRo (#19) üzenetére

imibogyo
(addikt)

Hát ja. És még annál is szebb volt, amikor a GTA 4 SC beengedett, de mégsem tudtam játszani mert a gfwl meg nem. :P Szóval igen. Voltak vele problémák, és részemről nem fogom megsiratni, persze csak akkor nem, ha a vele készült játékokból rendesen kiirtják és használhatom őket tovább "úgy ahogy eddig". Ha nem ezt teszik, akkor az szívás. :K

ELADÓ: Bosch GMS120 (20k) + Kerti traktor 50-60%-os készültségben, utánfutóval (120k)

(#21) Dilikutya válasza imibogyo (#20) üzenetére

Dilikutya
(nagyúr)

Mindig tudtam, hogy csak a baj van ezzel a szarral. :) Viszont sose tűnt föl, hogy vásárolni is lehet rajta PC-re. Azt meg végképp nem értettem, Steam-es kiadásokban miért kellett erőltetni. Rockstar ezt még megfejelte a Social Clubbal, ahova egyszer regisztráció után be akartam jelentkezni, és nem engedett be. :)

(#22) D1Rect

D1Rect
(félisten)

Helyes, reméljük többen követik ezt a remek trendet.

Persze van egy olyan érésem, hogy lesz pár cím amivel még gondok lesznek a jövőben. Pl. GoW

(#21) Dilikutya: Évek óta megvan a GTA4, de soha nem játszottam vele hála a rockstaros sociel bullshitnek és a GFWL-nak.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#23) Dilikutya válasza D1Rect (#22) üzenetére

Dilikutya
(nagyúr)

A Social Club nem gáz, nyomsz egy Play Offline-t és kész, nem akar szerencsére semmit. A GfWL a buziság. Jut eszembe, mintha a Call of Duty: World at War is GfWL-es lenne a nagyobb címek közül, meg még elég sok borítóról rémlik a felirat.

(#24) GegeWarrior

GegeWarrior
(senior tag)

Nekem nem sikerült aktiválni a Batman Arkham Cityt? Másnak sikerült?

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#25) Jofi81 válasza GegeWarrior (#24) üzenetére

Jofi81
(őstag)

Nekem az Arkham Asylumot nem sikerült még.

(#26) xtremez válasza Dilikutya (#23) üzenetére

xtremez
(aktív tag)

WaW csak "games for windows-os" nem live-os! Sok játék jelent meg így! Ha jól tudom ms által megadott követelményeknek kell megfelelni és akkor rakhatják rá a dobozra..

(#27) Dilikutya válasza xtremez (#26) üzenetére

Dilikutya
(nagyúr)

Magyarán nem egy hasznos dolog az sem. De legalább nem szívat. Abban a verzióban nem kellett GfWL, amivel én játszottam, viszont emlékeztem a feliratra, de az valóban csak simán volt, Live nélkül. Remélem, lesz majd végre valami jó Steam akcióban a sorozat, mostanra jó részét már sikerült oda megvennem azoknak, amiket végigjátszottam. (nyilván amit nem játszottam végig, azt többnyire nemtetszés miatt, azt be tudom demónak, ha már manapság 100-ból 1-nek van csak demója)

(#28) xtremez

xtremez
(aktív tag)

Továbbra is gta 4-el kapcsolatban léphetne kedves rockstar.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.