2019. augusztus 19., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Mr President

Mr President
(senior tag)

Kíváncsi vagyok mennyinél tartanak az eladások.

Galaxy S8 | Samsung UE55MU7002 | Dell 5537 I7 8850 FHD

(#2) Beni97

Beni97
(senior tag)

Azért a Beyond: Two Souls jobban megérdemelné a 3. helyet. Csak kár hogy ps3-ra van :(

[ Szerkesztve ]

(#3) csaba951

csaba951
(addikt)

GTA V-öt egyedül a COD:Ghostnak van esélye ledönteni a lista második helyére. És még ez sem biztos. Az összes többi játék meg teljesen esélytelenül indul az eladás tekintetében a GTA V-el szemben! Szerintem!

(#4) Televan

Televan
(veterán)

Van most jobb? ;]

???

(#5) Xaels válasza csaba951 (#3) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Mintha legutóbb a Fifa is lenyomta volna... Ott a lap alján az előzményekben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) csaba951 válasza Xaels (#5) üzenetére

csaba951
(addikt)

Ja igen! Egy hétig lenyomta! Aztán helyreállt a rend! :D

Egyébként ez is jelzi, hogy mennyi eladási potenciál van ebben a játékban. GB-ben gyakorlatilag minden a foci. És ekkora ellenszélben is első tud lenni a GTA V!

(#7) brabax válasza csaba951 (#6) üzenetére

brabax
(csendes tag)

És úgy, hogy abban az egy hétben szinte SEHOL nem lehetett kapni, mert annyira elkapkodták előtte... :K

A másik oldal viszont az, hogy már a megjelenés előtt hetekig mindenhonnan ez folyt, kikerülni sem lehetett (reklám a TV-ben, naponta sokszor, az összes busz oldalán, illetve óriásplakátok mindenfelé).
Jah, és nem elhanyagolható, hogy JÓ is a játék... :C

Az ablakaimon volt már jégvirág, de fagyott pingvint eddig még nem láttam...

(#8) Wolverine válasza csaba951 (#3) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Én azért kíváncsi leszek, hogy nyit 1,5 hét múlva a Football Manager 2014 :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9) mikej95

mikej95
(aktív tag)

Nem igazán értem, hogy hogyan nyomta le a Chipokomon a Beyond-ot(elődeihez képest visszalépés az egész, de így se semmi!). :( De az ő saruk, adták volna ki PC-re.

[ Szerkesztve ]

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#10) GALARDO

GALARDO
(addikt)

Ez nem meglepő, hiszen az év játéka. :)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#11) Mr President válasza GALARDO (#10) üzenetére

Mr President
(senior tag)

Még jön a BF4 és az új COD. Bár szerintem is nehéz lesz ezt a címet elvenni a GTA-tól.

Galaxy S8 | Samsung UE55MU7002 | Dell 5537 I7 8850 FHD

(#12) Chapel

Chapel
(addikt)

Tekintve hogy a Rockstar csak 4-5 évente dob ki új részt és nem meglepő módon azzal az emberek bőven játszanak a kövi részig, teljesen megérdemelt a dolog.
Kár hasonlítgatni, szvsz ezt és egy "minden évben rókabőr" fpst.
Mondhat bárki bármit, minőség terén rockstar nem hibázik. :N

Jó-jó optimalizálni nem tudnak, de mit akar a tapasztalt gamer? Inkább egy bugos de zseniális játékot, vagy egy hibátlan, de steril, 1x végigjátszos izét...? Akárhogy is, de hosszútávra az elsőre szavazok:)

http://www.flickr.com/photos/mr_chapel

(#13) nanorambo válasza Mr President (#11) üzenetére

nanorambo
(őstag)

Háborús FPS-t év játékának választani? Ne vicceljünk már... :U

(#14) razorka777

razorka777
(addikt)

Nem meglepő, GTA forever. :)

Xiaomi MI6

(#15) Tuz

Tuz
(tag)

Ezt szerintem mindenki elismeri aki játszott/játszik vele,hogy nagy jó lett.

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#16) szabogabor10

szabogabor10
(veterán)

Nem csoda, fantasztikus játék lett. :)

iPhone X -- iPad Pro 10.5” -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods

(#17) -Dokika-

-Dokika-
(csendes tag)

szerintem nem lett olyan nagy szám, ne értsetek félre. A single része küldik marhajók! de végigvittem, kirpobáltam liveon a multit és egy kaka, ha nem fogom még egyszer végig vinni akkor kész nem játszok vele többet! a multija nagyon gagyi adnak küldiket amit csinálhatsz és ennyi.. én azt hittem olyan lesz mint a küldik a singléből hogy csináltok megtervezett bankrablást vagy érted... komolyabb!

szóval egyszer végigviszed nagyon jó, de azóta be se kapcsoltam... (lehet velem van a baj?)

A döntés a tiéd ! ―Ď®КΪ—

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.