Új hozzászólás Aktív témák

  • pokmky

    tag

    válasz Tetsuo #49 üzenetére

    Világos. Viszont felmerül a kérdés, hogy akkor mi magyarázza a folyamatosan csökkenő színvonalat, az egyre több hibát? Itt most a minősíthetetlen színvonalú szoftverekre gondolok, jómagam csak mikrovezérlőt, PLC-t programozok, nem ismerem a firmware-ek lelki világát, de a cikkben szereplő hiba számomra egyszerűen nevetséges. Azt amúgy nem tartom valószínűnek, hogy a tervezett elavulás lenne az oka ennek a hibának, mert így túlságosan kilógna a lóláb, mivel folyamatos üzemre tervezett hardverekről beszélünk és annyira talán senki sem hülye, hogy olyan tervezett hibát vigyen egy rendszerbe, ami tömeges meghibásodást okoz szinte egyidőben.

    Amúgy a forszírozott esélyegyenlőség alatt egyáltalán nem a kissebbségek előnyhöz juttatására gondoltam, hanem bárkire, aki nem alkalmas szellemi munkát végezni például. Ezt jómagam is tapasztaltam, tanárok is panaszkodtak nem egyszer, hogy alkalmatlan embereket kell olykor mindenáron átrugdosni, persze ez csak az érettségi volt. Tudom, hogy milyen a felsőoktatás, hogy milyenek a nárcisztikus tanárok, mégis egyre kevesebb ember akad fenn a szűrőn és aki fennakad, az sem feltétlenül a kompetencia hiánya miatt. Munkahelyen azt látom, hogy a fiatalabbak (felsőfokú végzettséggel) egyszerűen alkalmatlanok, a kompetens embereket meg nem nagyon szeretik és, vagy tudják megfizetni. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák