Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz ripla #1 üzenetére

    tehát majdnem átjutottál az egész tutorial szekción - ami még ugye eleve alap műveletek végzéséről szól általában - és mert itt még hagy élni a játék, rögtön temethető is az egész. értem... :D

    irányításnál nyilván nem az volt a cél, hogy az összes akadály előtt azon gondolkozz "baaaal lááááb...joooobb lááááb" - inkább rásegít picit, hogy elég legyen azzal foglalkoznod, hova kellene gyorsan átugrani vagy melyik őrt kéne előbb lecsapni (amikor tucatjával jönnek rád) - plusz ez egy tipikusan kontrolleres játék, ami pedig eleve "rásegítést" feltételez. - próbáltam egér+billentyű kombóval, úgy valóban nem jött át az irányítás.
    inkább van gond szerintem a lövöldözéssel, ott tényleg elég idióta módjára viselkedik az ellen...de neked sincs könnyebb dolgod, mert minden újabb lövés egy óra :D

    én nem mondom, hogy ez a legjobb játék, amivel valaha játszottam, kőostobának nevezni viszont erős túlzás. pláne egy bevezető tutorial alapján.

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák