Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz LosBlancosRM #85 üzenetére

    A virtuális f.szméregetés érdekel, vagy az adott pénzért kapott teljesítményt :F ? Valóban, a virtuális péniszcm - ami ugye a lista tetején nevezett modelltől távolodva valós teljesítménytől függetlenül rövidül - drágább lett. Bár kicsit itt is le kell lombozzalak, mert s7e-ből is létezett drágábban 128GB dualSIM modell, a 800€-t a 64GB egysimesért kérték, de az akkori ~800€-d ma jobb vasat vesz. Sokkalsokkal jobbat? Nem, csak kb "1lépcső", de jobb. Villogni kell a teló mások előtt és nem akarod, hogy a másik jani nagyobbat tudjon mondani? Esetleg korábban nem használt funkció kell(dex)? Az drágább lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz LosBlancosRM #97 üzenetére

    Egy szóval se mondtam, hogy csúcs lenne a kb azonos árú alapmodell, csak azt, hogy többet tud, mint a régi ugyanannyi pénzért (HUF-károsultaknak sorry).

    Te azon szenvedsz, hogy neked mindenáron a gyár árlistájának 1.helyezettje kell: ez egy relatív dolog, az árkeret által "engedett" 2x helyett 3x annyi RAM értelemszerűen drágább. Sehol sincs kőbe vésve, hogy egy gyártó ne adhatna ki még magasabb kategóriájú termékeket drágábban, ahogy az is az ő dolga, hogy fogja ezeket hívni.

    Rózsás a helyzet? Nem, mert 5-6 év alatt régebben sokkal nagyobb fejlődéseket láttunk. De az is igaz, hogy most a 6éves "flagshipem" még teljesen használható teló, míg amikor azt vettem a 4éves sgs2 szoftveresen már totál szétesett.

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz LosBlancosRM #114 üzenetére

    Általában a többet tudó = drágább.
    Én továbbra sem a "listát" nézem, hanem azt, hogy az adott pénzkeretből, amit pl 6 éve eldöntött magának a user, kap-e érdemben jobbat, mint a régi telója. És kap, én konkrétan kicsit több mint a korabeli 650EUR-s ár feléért kaptam erősebb SoC-vel, jobb kamerával, több memóriával szerelt gépezetet. Telibesz.rom "hol van a listán": jobban teszi a dolgát, mint az előd, nekem ennyi kell.

    Az s7e alatt fogadtam meg amúgy, hogy az az utolsó flagship telóm: a középkat lassan felért arra a szintre ami minden telós igényemet kiszolgálja. Töredék áron.

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz LosBlancosRM #119 üzenetére

    Nem telefoncentiben mérem az életem, hanem szeretnék:

    1.elfogadható minőségben fotózni-videózni = tudja
    2.akadozás nélkül böngészni, emailt nézni, navigálni = tudja
    3.értékelek egy IP=belepottyan a pocsolyába túléli ratinget = tudja.
    A "csúcstelók" tudnak valami GYAKORLATBAN hanyattvágót, pl 2-3nap SOT-ot? Mert pl az konkrétan érdekelne mint hasznos többlet. De az 1000+tajrós műanyag+üvegdarab ugyanúgy papírnehezékké minősül át 7óra használat után.

    A telefon nekem egy használati eszköz nem presztízstárgy, egyáltalán nem zavar, hogy amit a kezemben tartok ma középkategóriának hívják - pár éve tripla cigánykereket hányva 5000$-ért se lehetett ilyen teljesítményt kapni.

    Az sXX család "lite", "FE" tagjai is tudják ezt persze. Annakidején, amikor az s7e-t vettem miből lehetett választani? A lényegesen rövidebb akksiidejű és kisebb kijelzőjű s7 volt mellette, a középkategóriának pedig hardveresen a mindennapok is feladták a leckét.

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Új hozzászólás Aktív témák