Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz Moby #39 üzenetére

    Mondjuk ez sem a jó véglet szerintem, A GÉMÖR. Aki sasszemmel lesi, mikor, melyik platformon, mit kellene kiplatinázni (jelentsen ez bármit is).
    15-20-ig amúgy oké, azt lehet mondani, hogy rendben van, főleg, ha elég introvertált vagy ahhoz, hogy legyen időd játékra, esetleg az is, amit emberekre szánnál (én is ilyen voltam).

    Aztán jön az idő (remélhetőleg), amikor a játékban már nem csak a +1-et és a minél ezebb-azabb jellemzőket keresed, hanem egy hasonló élményt, mint egy könyvtől mondjuk. Egy jó történetet, egy érdekes világot, egy felfedezést, valamit, ami többet hoz ki a fantáziádból, mint amennyit beletol a szemeidbe.

    Könyvből, csakúgy, mint játékból, sok szar van, de rengeteg sok jó is, és egyszerűen nincs szükség arra, hogy mondjuk nyelvek között ugrálj. Hiába van egy könyv kizárólag spanyolul, amiről sejtem, hogy király lenne, nem fogok venni egy tolmácsot, mikor van millió másik, ami legalább annyira érdekel, és még el is tudom olvasni.
    Hátha így átmegy. :)
    Ugyan ne szúrjunk már le valakit azért, mert skipel valamit, ami szerinted kurvajó :DDD Hány évesek vagyunk, 12?

Új hozzászólás Aktív témák