Hirdetés

2018. december 16., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) jozefgucci1

jozefgucci1
(PH! addikt)

Azért a fejléchez én még hozzáírnám , hogy a ti szavazataitok alapján mert így szerintem félreérthető .Kevés a szavazatés a szavazó , nem tulajdonítanék neki nagy jelentőséget.

WOT Nick .: wlele , Origin :jozefgucci1980 , Süsü, hisz te seggrészeg vagy! Lehelj csak rám...

(#2) smc válasza jozefgucci1 (#1) üzenetére

smc
(őstag)

És lehet nem December 24-én kellett volna kiírni a szavazást, amikor a fél ország szarik az internetre.. Nem is találkoztam vele.. :F

i53570-2x4GB-GTX1050TIWF2OC4|MSSURBOOK|IPP12.9|MIMIX2

(#3) EclipseGT válasza smc (#2) üzenetére

EclipseGT
(PH! addikt)

Én is most látom először.
Ha előbb tudok róla,akkor a GT Sport egy helyet javított volna, a Horizon pedig még magabiztosabban nyerte volna a versenyt. :DDD

(#4) HELLAFLUSH

HELLAFLUSH
(senior tag)

.

[ Szerkesztve ]

Origin/PSN: hellaflush0818

(#5) elithun

elithun
(őstag)

Érdekes, hogy a Horizon Zero Dawn csak PS4-re van, de teljesen el tudom fogadni, hogy a lista élén van. Látszik, hogy az egy jó alkotás lett.
Ellenben az AC Origins ilyen jó lett? Nem is követtem, mert csak az alap évi+1 AC-nek hittem.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6) Gery9112 válasza elithun (#5) üzenetére

Gery9112
(őstag)

Ez már egy 2 évi AC játék :DDD.
A Syndicate 2015-ben jelent meg, '16-ban az Ezio collection (újra kiadták a régi részeket), '17-ben az Origins. Komolyra fordítva szerintem nagyszerűen sikeredett, az előtte lévő két résznél klasszisokkal jobban.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#7) elithun válasza Gery9112 (#6) üzenetére

elithun
(őstag)

No, biztos azért, mert volt most idő a fejlesztésre. :DDD
Jó hallani, mert amúgy jó játékok az AC-k, csak kezdtek unalomba fulladni nálam.
Ezt, akkor felveszem bakancslistára. :))

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#8) oriic válasza smc (#2) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Pedig kint volt főoldalon a fenti nagy boxokban is végig. Ennél feltűnőbb helyre nem lehet tenni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9) cpt_sanya válasza smc (#2) üzenetére

cpt_sanya
(újonc)

Én se, De vicc 5. legjobb Nier: Automat és a 7. legrosszabb is 1 szavazattal , kb 10 ember szavazott/ savazott , ez nagyon gyenge mennyiség. :((

[ Szerkesztve ]

(#10) Fred23 válasza elithun (#5) üzenetére

Fred23
(PH! kedvence)

AC Origins tényleg szuper lett. :K

Kicsit zavaró, hogy egybe van véve konzol és pc.

(#11) GodGamer5 válasza elithun (#5) üzenetére

GodGamer5
(senior tag)

Olyan jó játék lett a HZD, hogy rendeltem is gyors egy Ps4 prot. :D Az Outlast 2 viszont csúcs lett, nem tudom miért van benne a csalódás kategóriában.

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#12) melega válasza Fred23 (#10) üzenetére

melega
(senior tag)

Szerintem a 2. rész óta a legjobb.

(#13) Mikamaka válasza GodGamer5 (#11) üzenetére

Mikamaka
(PH! kedvence)

Olvass utána és megtudod.

PES & ISS PRO only

(#14) Scholes9

Scholes9
(PH! nagyúr)

Vicces ez a lista, na, de sebaj :U Horizon gyönyörű játék, de olyan szinten élettelen, statikus, h arra szavak nincsenek :U A végére egészen tetszett, de alig vártam, h vége legyen, a sztori után azonnal töröltem és másnap már repült is az új tulaja felé :U

(#15) ProEvoFan válasza Scholes9 (#14) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Előtte nem kellett volna játszani az új Zeldával :B

(#16) Scholes9 válasza ProEvoFan (#15) üzenetére

Scholes9
(PH! nagyúr)

Zelda utána volt :)

(#17) GodGamer5 válasza Mikamaka (#13) üzenetére

GodGamer5
(senior tag)

Inkább végigtoltam, ezért az a véleményem amit írtam. Ipon tesztet olvastam, de értelmetlen fikázódás volt az egész. Oké, hogy szét volt szkriptelve meg csőjáték, de állati élvezetes volt, sokkal jobban élveztem, mint az első részt.

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#18) saelin válasza elithun (#7) üzenetére

saelin
(PH! kedvence)

Ne is mond! Alig bírtam végig vinni a Syndicate-et úgy untam már...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#19) NandorHUN válasza saelin (#18) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

Én anno AC 3 után nem játszottam egyikkel se.
Nálam Dezmonddal halt meg a sorozat. Ha nincs rendes történet engem nem tud motiválni egy singleplayer játék.

(#20) NandorHUN válasza cpt_sanya (#9) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

Ha tudtam volna, hogy van szavazás én is írtam volna a Nier Automata-t, számomra évek óta egyik legjobb játékélményét adta.Steam-en is 2017-ben benne volt a Top15 eladott játékban.

Csak ugye pont akkor jött mint a Horizon, NioH, Zelda szóval legtöbb ember figyelmét teljesen elkerülte ez a játék.

/ Én speciel észre se vettem, hogy volt itt ilyen szavazás... nem csoda, hogy ilyen kevés jött csak össze midnenből , legtöbb oldalon ezt kitűznék legtetőre/

[ Szerkesztve ]

(#21) Rodi 4.80

Rodi 4.80
(fanatikus tag)

Szerintem az AC Origins van annyira jó, mint a Horizon ZD, bár én az utóbbit kibasztam a picsába félúton, viszont elismerem, hogy rendkívüli játék (csak nem nekem).

Tetszett az AC mögött a történelem, az atmoszféra és a megújított játékmenet. (+ a grafika)
Tetszett a Horizonban az ötlet, a látvány- és hangzásvilág, de nekem nagyon összeollózottnak tűnt az egész, és egy hamis "open world" játék. Több volt, mint egy EA game, de kevesebb, mint egy Witcher vagy GTA.

[ Szerkesztve ]

Minden paranoiás engem üldöz.

(#22) EclipseGT válasza elithun (#5) üzenetére

EclipseGT
(PH! addikt)

Mostanában az kezd feltűnni, hogyha tényleg igényes, mikrotranzakciók, meg egyéb baromságoktól mentes játékokat akarsz, akarsz csak a PS4 jöhet szóba.
Ezért tartom sokkal többre a GT Sportot is, minta Forza 7-et. Akar a halál még egy autós játékban is lootbox-okkal, meg ilyen baromságokkal foglalkozni...

Meg ugye ezen a platformon még ismerik azt a 2 szót, hogy minőség, meg optimalizálás...

(#23) TTomax

TTomax
(PH! félisten)

Volt ilyen szavazás? :F

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#24) laleh

laleh
(PH! addikt)

Nem is láttam hogy volt szavazás. Nekem az új AC sajnos annyira nem jött be, mint amennyire vártam.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés: törött is!

(#25) Fryskitt

Fryskitt
(PH! addikt)

Nekem sem tűnt fel a szavazás. És tényleg lehet, hogy nem december 24-én kellett volna kitenni. Hanem pl. most. :O

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#26) planbmokus

planbmokus
(senior tag)

Nekem a 2017 Best of:
1.: Zelda: Breath of the Wild (Switch)
2.: Super Mario Odyssey (Switch)
3.: Mario Kart 8 DX (Switch)
4.: Splatoon 2 (Switch)
5.: Ghost Recon: Wildlands (PC)

Nem értem, amúgy a Wildlands-et miért húzzák le sok helyen, sokkal jobban csípem, mint a Division-t.

"A megtett út mögötted van, de ha megfordulsz, hogy szemügyre vedd, már az előtted álló út lesz mögötted. És mivel mögötted van az előtted, olyan logikai ellentmondást hozol létre, mely fekete lyukat szül..." (Oravecz Coelho)

(#27) l.skywalker

l.skywalker
(PH! kedvence)

Így határozott a PH! :C
Ezt szépen átveheti minden valamirevaló oldal

A sün egy makacs madár. Csak akkor repül, ha seggberúgom...

(#28) Acélfarkas válasza l.skywalker (#27) üzenetére

Acélfarkas
(fanatikus tag)

Már mit? Hogy Dec. 24-re írnak ki ezentúl minden szavazást? :DD

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#29) prolad

prolad
(őstag)

Tervezem ár egy ideje az Andromedát, ezek után tényleg kipróbálom, ennyire rossz nem lehet :D

OP6

(#30) Whist

Whist
(tag)

Azért a Battlefront sem lett ennyire rossz(eltekintve a lootbox mizériától).... vagy de? Nekem eddig nagyon bejön. :)

(#31) zadir1 válasza Whist (#30) üzenetére

zadir1
(kvázi-tag)

Kiszedték belőle a mikrotranzakciót, mióta megvettem mást sem játszok ps4-en. Győzött az előitélet, gratulálok gamepod! 😈

Note 8 , Gt: rosco201

(#32) Exelsior válasza planbmokus (#26) üzenetére

Exelsior
(senior tag)

Azért mert te csiped a nem jelenti azt hogy jó is. Megvettem első napon kár volt. Tele bugokkal az autó kereke a földben futott stb. A Division is most kezdi elérni azt a szintet hogy azt lehessen mondani hogy igy kellett volna kiadni megjelenéskor. A wildlands fedezék rendszere botrányos a Division után. Division-ba van majdnem 2000 órám PS4 és PC-vel együtt.

• PlayStation 4 Pro & Xbox One X • Pro = Exkluzív | X = Multiplatform\SAMSUNG UE55MU8002TXXH 4K TV, Xiaomi mi 8 6/128 OREO,Lenovo Y520/INTEL Core i7-7700HQ/SSD- Samsung 961/8GB DDR4/Nvidia Geforce GTX 1050TI 4GB GDDR5/,Steel Series Rival 500 Egér

(#33) Maelephant válasza prolad (#29) üzenetére

Maelephant
(tag)

Szerintem abszolút túlzás az az antihype, ami az Andromedát sújtja.

(#34) l.skywalker válasza Acélfarkas (#28) üzenetére

l.skywalker
(PH! kedvence)

Azt is, meg ez a mérvadó rangsor mostantól :D (habár szerintem a legrosszabb játékok a listára sem kerülnek fel :P)

A sün egy makacs madár. Csak akkor repül, ha seggberúgom...

(#35) pomorski

pomorski
(őstag)

A szavazásról nem tudtam.

A 2. helyen végzett Wolfenstein II nem túl rövid?

(#36) [Prolixus]

[Prolixus]
(PH! addikt)

Szégyenletes ME Andromeda, oda kerül ahova való: A szarkupac tetejére.

Amúgy a New Colossus sikere engem meglep, megvettem, már a harmadik küldit csinálom, de eddig copy paste az első rész, még inkább visszalépés bizonyos téren ahhoz képest. Nyilván így is jó játék, de ennyire? Valaki nyugtasson meg, hogy lesz ez még jobb is. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#37) Daelion válasza [Prolixus] (#36) üzenetére

Daelion
(tag)

Kicsit lassan indúl be a játék meg igazából az első fele csak ilyen felvezetés csak nem akarok konkrétan spoilerezni.

Nekem bejött,27 órát raktam bele mire befejezettnek ítéltem az extrákkal együtt ami azért egyátalán nem rosz egy single FPS játéktól.

Maga a listára kitérve.
Én pl most néztem csak utána,hogy mi a fene az a Horizon Zero Dawn de látom ez egy PS 4 exkluzív játék én meg csak PC-n játszok.
De nem tűnik rossznak így ránézésre.

Mass Effect Andromédához meg csak azt tudom mondani mint amit a szavazáskor is írtam.
Lehet nem szar mint külön játék de nekem az első 3 rész után inkább a 'felejtős' kategória,inkább újra kezdtem az eredetiket amikor megláttam mit csináltak ebből.

(#38) Exelsior válasza Daelion (#37) üzenetére

Exelsior
(senior tag)

Ne értsd félre van élet a PC-n túl is. egy PS4 már nem kerül sokba viszont vannak elég jó címek rá Ahogy sima PS4-en is gyönyörű. Inkább örvendetes hogy ilyen jó játékokat csinálnak. :))

• PlayStation 4 Pro & Xbox One X • Pro = Exkluzív | X = Multiplatform\SAMSUNG UE55MU8002TXXH 4K TV, Xiaomi mi 8 6/128 OREO,Lenovo Y520/INTEL Core i7-7700HQ/SSD- Samsung 961/8GB DDR4/Nvidia Geforce GTX 1050TI 4GB GDDR5/,Steel Series Rival 500 Egér

(#39) Daelion válasza Exelsior (#38) üzenetére

Daelion
(tag)

Persze hogy van,nem mondtam hogy nincs.

Csak arra akartam utalni,hogy lehetne legalább ez külön kategóriába mint konzol meg pc mert ez igy nem nagyon reális sztem.

(#40) EclipseGT válasza Daelion (#39) üzenetére

EclipseGT
(PH! addikt)

Néztem pár ilyen "év játéka" szavazást, de sehol nem szedték külön a platformokat.

(#41) atee

atee
(őstag)

Többen nem tudtunk a szavazásról! Ez teljesen egyértelmű.
A listának nem sok köze van a valósághoz!
A PUBG meg olyan mint a Mc Donalds. Mindenki szidja nem is alaptalanul. Közben mindig tele van...
Döntögeti a rekordokat eladási, játékosszám, de csak a negatív listán van :)

(#42) pomorski válasza atee (#41) üzenetére

pomorski
(őstag)

Meki: Mi is odajárunk a gyerekekkel játszóház helyett csúszkálni-mászkálni, oszt nem eszünk-iszunk semmit sem ott.

(#43) Hokunda válasza atee (#41) üzenetére

Hokunda
(fanatikus tag)

Nézd meg jobban azokat a listákat!

(#44) atee válasza Hokunda (#43) üzenetére

atee
(őstag)

Ezt benéztem :C

(#45) ricsi8800gt

ricsi8800gt
(PH! addikt)

Ghost Recon Wildlands miért is ?
Szerintem baromi jó játék és igen csak hosszú és élvezetes

[ Szerkesztve ]

(#46) csizo13

csizo13
(tag)

Akkor te szavazz az összes ingyen játékra, az ízlésednek megfelelően. :)

(#47) Exelsior válasza ricsi8800gt (#45) üzenetére

Exelsior
(senior tag)

Pl. önismétlő fantáziátlan küldetések, átgondolatlan megoldások,Grafikai bakik,járműveinek fizikája csapni való a helikopter és a repülő az jó lett. Sokkal kevesebb pozitívum mint negatívum sajnos. Pedig voltam hülye és első napos vétel volt nálam a fullos csomag. Megvárom míg rendbe rakják mint a Division-t mostanra. Hátha kerül bele élet. :)

(#48) Sethdobaloah válasza ricsi8800gt (#45) üzenetére

Sethdobaloah
(senior tag)

szerintem azon múlik, hogy hogyan szoktál játszani.
Szerintem is élvezetes játék volt, de én nem tudok egyszerre 1 óránál többet játszani, sokszor annyit sem. 1-2 küldetés fér bele ennyi időbe. 1 hónap alatt közelébe sem értem a befejezésnek így.
De ha végig kellett volna nyomnom a játékot 1 hét alatt, biztos a pokolba kívántam volna, mert tényleg repetitív.

...csak én vagyok helikopter?

(#49) ricsi8800gt válasza Exelsior (#47) üzenetére

ricsi8800gt
(PH! addikt)

Összességébe ha grafikát nézed és azt ki maxolod nagyon jó.És igaz vannak olyan hibák hogy kissé késve jön meg a hang mikor be ülsz az autóba és mész és egyszer csak meg jön a hangja a kocsinak.
De maga a grafika rendbe van.
Hát a játék élmény meg olyan amilyen,sokat kell menni ide óda.
na de amikor buli van akkor buli van és lehet lődözgetni.
Most már lassan ki nyomom a játékot :)

(#50) BReal válasza Scholes9 (#14) üzenetére

BReal
(PH! addikt)

+1

Jó játék, de számomra az év játéka címet nem érdemli meg.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.