Új hozzászólás Aktív témák

  • ßrainiac

    addikt

    válasz pomorski #5 üzenetére

    En utoljara MK Trilogy-t jatszottam sztem billel, azota csak gamepad. Valahol elakadtal az ido sikjaban :DDD Verekedoshoz es third person jatekokhoz is, oldalnezeteshez, stb. (csak ne kelljen celozni)

    Logitech Cordless Rumblepad 2 nagyon adja MK X-ben, meg nagyjabol barmiben ami verekedos (nincs rajta trigger, de ezekhez nem is kell ugye), csak annyi a lenyeg, hogy nem ismerik fel a jatekok xbox controllernek, es ugye azok a legkompatibilisebbek, nagyjabol minden ami controlleres, az xbox joyt keres a gepen.

    Igy el is jutottunk a kovetkezo ajanlotthoz, az xbox360, vagy xbox One controllerhez.. Itt fontos megjegyezni, hogy az elobbinek eleg gyatra a dpad-je, igy verekedoshoz annyira nem ajanlanam, mig az utobbinak mar sokkal jobb netes review-k alapjan.

    En most egy Sony Dualshock 4 mellett dontottem, mert lehet hogy "rossz helyen", de megvan rajta az analog es minden ami kell, viszont ennak van a legjobb dpad-je.

    Logitech F710-et egyaltalan nem ajanlom, hiaba sok review gyoztese, Windows 10 alatt (de egyebkent is!) katasztrofa a support.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák