Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz oriic #10 üzenetére

    A Blood Dragon egy marhajó valami....FC2 óta nem érdekelt a széria még akcijósan sem,de azt külön megvettem,végigvittem,egy igazi retró poénos valami,persze lövöldözés,lopakodás,minden van,csak épp 70es "sci-fi" köntösben!Szerintem 30+ emberkéknek FPS ingerenciával kötelező darab!
    Egyébként az Unreal Tournament alpháját is próbálgattam,ingyen lehet játszani,pörög,szép...csakhát lehet én lettem elkényeztetve,de ugyanazt kapjuk,mint egy régi UT-ben,és slussz.Ráadásul ha jól rémlik,csak FFA,TDM és CTF.Előnye,hogy ingyé' van,és végülis mindennel el lehet lenni,szép,a második köröm azt hiszem már top1-re sikerült,pedig szedegettem a snipertől a Bio Rifle-ig mindent fel.Vannak azért újítások,pl. a Bio Rifle-vel le lehet jól felszívva trutymócsomagokat tenni,eddig is volt charge shot ugye,de ez halál után nem tűnik el,hanem szépen lassan,ergo később is lehet vele potya killt kapni...sokat mondjuk nem játszottam,most épp leszedtem az Epic launchert,mert fagyott,nem frissült,kellett is a hely,de később nyilván vissza próbálom tenni,végülis ez egy alpha gém.Régebbi gépeken is szépen megy,gyors,pinggondom nem volt,semmi akadás,stb,szóval még mindig akkor lyukaszt a golyó,ha időben és jó helyre megy,mint régen :DDD https://www.unrealtournament.com/ ingyévan,tessék kipróbálni...

    Nekem a Doom lesz várós...HA a multiban lesz élet.PC-n nagyon félek,hogy kevesen lesznek,bármennyire is jó,valahogy komolyabban kéne feldobni a PC-s FPS multit.Mert ugye sajnos a single beszerezhető "máshol is" :(

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ripla #54 üzenetére

    Én egy Painkillert vártam volna még...Mind megvan,a Hell&damnation gyűjtőiben...tavaly nem volt,idén se lesz.Pedig minden régimódi shooterimádónak jó budgetjátéka,és single,elég hosszú is és elég agyatlan is :DDD Killing Floor is egy jó gém,de a kettő hiába jött tavaly,ha majdnem ugyanaz mint az 1 és túlárazott is,még a téli sale-ben se kapott értékelhető leárazást...
    Payday dettó.1 jó,2 majdnem ugyanaz,leárazás érdemben nuku,3 nyomokban se.
    Azt már meg se említem,hogy sehol egy épkézláb zombigém idénre.Left4dead 3 hol vagy??? Sőt a H1Z1-el a szociál túlélőhorror is lecsengett,de az újabbakra se adnak salekor se épp valamit,én meg meg nem veszek 1 éve kintlevő,még mindig early gémet,mindegyiknél ott,hogy teli csalóval,és erre huszoneurók,és kap-25%-ot,amikor annyi más jó cím 75-90et is...csak mint műfaj hiányzik,tavaly nem érte meg,idén meg nem lesz. :W

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák