Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz oriic #10 üzenetére

    Akkor te menjél ülj le a sarokba.

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • BandiHUN

    veterán

    válasz oriic #10 üzenetére

    A Blood Dragon egy marhajó valami....FC2 óta nem érdekelt a széria még akcijósan sem,de azt külön megvettem,végigvittem,egy igazi retró poénos valami,persze lövöldözés,lopakodás,minden van,csak épp 70es "sci-fi" köntösben!Szerintem 30+ emberkéknek FPS ingerenciával kötelező darab!
    Egyébként az Unreal Tournament alpháját is próbálgattam,ingyen lehet játszani,pörög,szép...csakhát lehet én lettem elkényeztetve,de ugyanazt kapjuk,mint egy régi UT-ben,és slussz.Ráadásul ha jól rémlik,csak FFA,TDM és CTF.Előnye,hogy ingyé' van,és végülis mindennel el lehet lenni,szép,a második köröm azt hiszem már top1-re sikerült,pedig szedegettem a snipertől a Bio Rifle-ig mindent fel.Vannak azért újítások,pl. a Bio Rifle-vel le lehet jól felszívva trutymócsomagokat tenni,eddig is volt charge shot ugye,de ez halál után nem tűnik el,hanem szépen lassan,ergo később is lehet vele potya killt kapni...sokat mondjuk nem játszottam,most épp leszedtem az Epic launchert,mert fagyott,nem frissült,kellett is a hely,de később nyilván vissza próbálom tenni,végülis ez egy alpha gém.Régebbi gépeken is szépen megy,gyors,pinggondom nem volt,semmi akadás,stb,szóval még mindig akkor lyukaszt a golyó,ha időben és jó helyre megy,mint régen :DDD https://www.unrealtournament.com/ ingyévan,tessék kipróbálni...

    Nekem a Doom lesz várós...HA a multiban lesz élet.PC-n nagyon félek,hogy kevesen lesznek,bármennyire is jó,valahogy komolyabban kéne feldobni a PC-s FPS multit.Mert ugye sajnos a single beszerezhető "máshol is" :(

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz oriic #10 üzenetére

    Ne is, nekem megvolt a 3 azután a négynek neki se álltam. A 2 még jó volt a környezet miatt. A 3 egy erőltetett sandbox, gyűjtögetős szarságokkal, megnéztem a 4-et, ugyanaz. Odavannak a a fanok Vaas-ért, kevés olyan túljátszott karaktert láttam mint őt. Minden monológja klisés, egy katyvasz az egész, áhh hagyjuk. A 3. részben a tapsi-hapsi szintre húzott főhősünk mindent túlél marhasága meg egyenesen fájdalmas.

    Amúgy Doom, Deus Ex. A többi felejtős.

    [ Szerkesztve ]

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák