Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterson_

    addikt

    válasz FoLey-v #21 üzenetére

    Szerintem radikális változtatást nem fognak csinálni, talán kicsit félnek a bevált recepten változtatni.
    Ami apró pozitívum volt a videó alapján, az a lefoszló páncél formájában megjelenő minimális sérülés(végre!!!)
    De nem értem minek erőltetik ezt az agyoneffektezést...nekem már az is sok volt, amikor az előző részeknél pl ninja dashnál virít utánuk a csakra...minek?

    A sztori részt tekintve:
    Az Itachis, Obitós mellékszál még úgy ahogy jó volt, a Revolutionban de a főszál inkább volt aranyosan bugyuta, mintsem érdekes, főleg, a bajnokság maga totál szürreális hülyeség.

    Játékmechanizmust tekintve viszont hülyét kaptam, hogy választani kellett drive, ultimate jutsu, vagy awakening típusok között , ráadásul ezutóbbin belül még külön True, ahol kicserélődött a pálya(WTF?)
    De alapból...nem elég, hogy awakening alatt nem lehet ultimate jutsut nyomni, minek még így szétválasztani?

    A pályák meg szűkösek, és nincs belőlük sok, nem eléggé variálható pl bajnokságokon belül, de ezt már írtam néhányszor.

    Egyszer persze mindegyiket érdemes végigtolni, aztán meg multiban még simán jó szórakozás.

    "Bejárható világot mint GTA-ban annak nagyon örülnék ha egyszer úgy összerakják lekötné az ember,főleg a ninjás küldetések miatt egy csapatban vagy soloban."

    - Ne is mondd, szerintem ez az univerzum kiált egy hasonló megoldás után, elvégre az egész Ninja világ tele van nyomozni, verekednivalóval, ezerféle egzotikus helyszínnel.
    Ha ilyesmit csinálnának a UNSFB grafikájával, és történeti színvonalával, háromszoros árat is kifizetnék érte :D

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Új hozzászólás Aktív témák