Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    noha kétségtelen, hogy a Hot Pusuit 2 óta a legszínvonalasabb NFS alkotás kerülhetett a kezünkbe.

    khm... Igaz én csak az első Underground óta követem az NFS-vonalat, de nálam egyértelműen a PS a legnagyobb bukás. Nulla történet, még a MW és a Carbon film-minőségű bejátszásait sem láthatjuk. Törésmodell szvsz elég gyenge, ha már van akkor legyen jó, elég egy Colin2005-öt megnézni...
    És ami megbocsáthatatlan: félkészen adták ki, egy rahedli autó csak könyvtár és félkész fájlok formájában létezik (min.20-25!)

    Nálam az UG2 és a MW a nyerő NFS téren még mindig.

    Mondjuk én ilyen rebellis vagyok, sem a Bioshock, sem a STALKER nem fogott meg, a COD4-ből is csak 1-2 küldetés (szigorúan Single módról van szó)
    WiC tetszett, hangulata odaver. Two worlds szintén jó - lenne, eltekintve a rengeteg hibától. Apropó, megvan valakinek az a szám ami a menü alatt megy? (Harold F. - Play the game)
    Amivel idén sokat játszottam: TDU, NFS:MW(még mindig, passziózni ha unatkozom), Medieval2 és kiegészítései

    Portal kimaradt, majd megnézem ha lesz rá lehetőségem...

    [ Szerkesztve ]

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Új hozzászólás Aktív témák