Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    Azon gondolkoztam, érdemes volt-e ennyit költened játékra, ha ilyen nagyok az elvárásaid/igényeid. Vagy lehet, hogy csak én vagyok túl igénytelen :F

    Maga az írás tényleg nagyon korrekt, átgondolt, olvasmányos, és még helyesen írni is tudsz. ;)

    Ezek közül kevés játék van a birtokomban, még kevesebbet játszottam végig, de pl. a TDU a legjobb autós játék, amivel valaha játszottam (nem volt kevés). Nagyjából te is ezt írtad. A COD4 abszolút kedvenc, bár sajnos elég rövid. Boishock nekem túl "földöntúli", jobb szeretem tudni, hogy épp nácikra kell számítanom a következő bokorban, esetleg iraki szabadságharcosokra... Azt viszont nem értem, hogy miért van olyan nagy hangsúly (szerinted) az NFS-ben a történeten... Engem speciel nagyon hidegen hagy, hogy kreáltak-e köré történetet vagy sem, nem azért játszom NFS-t. Az én igényeimet ez is kielégíti. Portal igazán meglepő és nagyszerű újítás. A MoHA-t még be fogom szerezni, az Allied Assaultnak nagy rajongója voltam, online több évig játszottam. Sajnos ez a rész még kimaradt az életemből, de hamarosan pótolom. Remélem, én jobban fogom élvezni...

    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák