2017. február 22., szerda

Gyorskeresés

(#1) ldave

ldave
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Már az is csoda lesz, ha egyáltalán bármire megjelenik :)

A Slime draws near. Command?

(#2) oriic válasza ldave (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Na igen, előbb jelenjen meg, aztán jöhet a többi dolog. :D

Live-Die-Respawn <> Twitter - https://twitter.com/csoka86 <> Stream - https://beam.pro/oriic <> VMC: Remote Q&A Tester

(#3) ldave válasza oriic (#2) üzenetére

ldave
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Ha jól tudom Ancel most főképp a Wild-on melózik, szóval fene tudja, hogy miként áll ez a BG&E2. Az tuti, hogy valamikor régebben fejlesztés alatt volt, de hogy abból mennyi használható fel, az más kérdés.

(#4) oriic válasza ldave (#3) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Siman lehet hogy teljesen ujrakezdtek.

Live-Die-Respawn <> Twitter - https://twitter.com/csoka86 <> Stream - https://beam.pro/oriic <> VMC: Remote Q&A Tester

(#5) woros

woros
(senior tag)

Még ha veszek is switchet, akkor is megvárom inkább PC-re.

(#6) AxBattler

AxBattler
(PH! nagyúr)

Legalább biztosan nem lesz brutális gépigénye. :)

Cable management is for the weak!

(#7) huskydog17

huskydog17
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ha ez igaz, akkor hatalmas nagy öngólt rúg magának az Ubi (ismét). Ha igaz, akkor szánalmas, hogy továbbra sem tanulnak saját hibáikból.

60fps gameplay videók: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#8) Balazs_

Balazs_
(fanatikus tag)

Ez az egy éves exkluzivitás nem értem mire jó.
Valaki, aki jobban benne van az iparban megmagyarázná, hogy miért nem elég 3-6 hónap maximum, ha ez már annyira létszükséglet?

(#9) ripla

ripla
(őstag)

Ilyen rosszul megy a Nintendo-nak? Mellesleg egy ilyennel meg is ásták a játék sírját. Next!

(#8) Balazs_
Mert a kutyának nem kell a Nintendo, és kénytelen ilyen agresszív üzletpolitikára váltani, vagy mehet is a süllyesztőbe. De kb. mindenhol ez van mögötte, "az enyémet vegyétek és akkor játszhattok vele, amúgy nem, köcs**ök."

[ Szerkesztve ]

Blackberry Z10 White, 100-1, 10.3.2.2474

(#10) Balazs_ válasza ripla (#9) üzenetére

Balazs_
(fanatikus tag)

Oké, de pont egy Beyond Good & Evil? Az első része kb. rétegjáték volt, eladásai se voltak jók, ilyen címet a kiadó enged konzolhoz kötni 1 évig? :F Azthittem szeretik a pénzt Ubinál.. :))

[ Szerkesztve ]

(#11) eagleberg válasza Balazs_ (#10) üzenetére

eagleberg
(kvázi-tag)

Én benne vagyok a rétegben. Bármire is kijön a 2. rész komolyan elgondolkodok a vásárláson.

(#12) kolopele

kolopele
(senior tag)

Nem baj, a Zelda miatt úgyis veszek egy Switch - et. A God Of War miatt meg PS4 - et. Ilyen ez :)

[ Szerkesztve ]

(#13) Sirandrish válasza oriic (#2) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Pont ezt írtam face-n...előbb jelenleg meg BÁRMIRE, majd aztán a többi kialakul..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) szgergely

szgergely
(PH! addikt)

Kár érte, úgy jár majd mint a Rise of the Tomb Raider. :(

(#15) Sirandrish válasza szgergely (#14) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Miért? MI lett a Tomb Raiderrel?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) szgergely

szgergely
(PH! addikt)

A platformfüggősg miatt jelentős halmaz nem fogja megvenni induláskor, mikor meg már kijön mindn platformra, akkor meg azért hagyják ki az emberek, mert már közel egy éves játék, és a vele eggyütt megjelenő új címeket vásárolják majd, azokat, amit éppen visz a hype.

(#17) ldave válasza szgergely (#16) üzenetére

ldave
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Én is így jártam, nem fogom PS4-re megvenni új áron egy év késéssel, miközben az X1-es kiadás már harmad pénzért elérhető.

(#18) Sirandrish válasza ldave (#17) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Nah de van neked XO-d?

(#19) ldave válasza Sirandrish (#18) üzenetére

ldave
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Nincs :) De nem ez a lényeg.

(#20) Sirandrish válasza ldave (#19) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Gondolom nem szívesen veszed meg 16-18K-ért, amikor a másik platformra már 7.999 a MM-ben, de ha nincs olyan géped, és mindenképp játszanál akkor muszáj :)

(#21) L3zl13 válasza Sirandrish (#20) üzenetére

L3zl13
(PH! félisten)

De ha már egy évet vártál rá, akkor kibírsz még egy kicsit, hogy leessen az ára.

Aki hülye, haljon meg!

(#22) Sirandrish válasza L3zl13 (#21) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Az is egy lehetőség.
Csak azért nem mindegy hogy azért vártál egy évet mert nem volt más lehetőséged, vagy azért vársz még egyet hogy leessen az ára. :N

(#23) ldave válasza Sirandrish (#22) üzenetére

ldave
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Nem veszem meg már sehogy, majd úgyis lesz PS+ba! :DDD

(#24) kolopele válasza L3zl13 (#21) üzenetére

kolopele
(senior tag)

Aki szeret játszani mint én is, nem hogy egy évet nem tud várni, de még elő is rendeli az adott játékot. Nem tudom, lesz e a GOD OF WAR - nak PC - s verziója, de képtelen lennék kivárni, a ZELDA meg ugye sosem lesz csak Nintendón, ahogy a cikkben említett BEYOND is.

(#25) Sirandrish válasza ldave (#23) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Én PC-n azért végigtoltam...kegyetlen jó...öö izé..szar volt..ne is bánd hogy nem toltad ;]

(#26) szgergely válasza kolopele (#24) üzenetére

szgergely
(PH! addikt)

Ha elolvasod a cikket, pont arról írnak, hogy Beyond lesz minden platformra, csak egy évvek később, ahogy a Tomb Raider is. Most nem arról van szó, hogy megveszed-e vagy sem, hanem arról, hogy a többi platformra megjelenés után már fillérekért adják, mert a többség nem vesz új áron "egy éves" játékot. Inkább vár egy kicsit, ha mrá várt egy évet, és 1 hónappal később féláron, mert már annyiért adja a kiadó, mivel nem fogy.

(#27) kolopele válasza szgergely (#26) üzenetére

kolopele
(senior tag)

Oké, kicsit figyelmetlen voltam olvasás közben, de akkor sem tudnék egy olyan játékra várni egy évet (de még egy napot sem), ami tudom hogy már másra megjelent. A PC mellett nem véletlen van már ott jó ideje az XBOX ONE( a többi, régebbi konzolokat most nem sorolom fel), rövidesen a PS4 meg a SWITCH is ott lesz a polcomon, és akkor tényleg teljesen mindegy lesz mire mi jön majd ki. Eddig nem sok értelmét láttam egyiknek sem, de számomra a GOD OF WAR, ZELDA, BEYOND trió megérnek egy misét.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.