Új hozzászólás Aktív témák

  • Hpeti00

    csendes tag

    Én rettenetesen sokáig kitartottam az Apple mellett. Természetesen szépen beleastam magam az ökoszisztémába is: telefon, iPad, óra, TV, Mac, szóval minden, ami kell. Aztán azon kaptam magam, hogy egyre kevésbé vagyok lelkes. Néha kikacsintottam a droid irányába (Mate 20 Pro, S8, Note sorozat) de mindig visszatértem az almahoz. De a XS és a 11 Pro számomra hatalmas csalódás volt. Az XR pláne. Sosem hittem a számoknak, minden véleményem saját tapasztalaton alapul. A kijelzője nevetségesen gyenge minőségű, főleg tartalomfogyasztasnal, amire ugye a nagy kijelzőt kitalálták. Most éreztem úgy hogy valtanom kell, mert elegem lett abból hogy egy szimpla ATM-nek néztek. Hosszas gondolkodás után vettem egy Pixel 3a-t. Szokom még a használatát de dobbentesnek gondolom, hogy a Google 125k-ert milyen minőséget pakolt le az asztalra. Persze, a kavak kicsit regimodiak, plasztik a ház, de ezen kívül minden másban zseni a telefon. Amikor még belegondolok, hogy mennyiért vettem, még szélesebb a mosolyom.

Új hozzászólás Aktív témák