Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz bocX #46 üzenetére

    modellzona.hu
    vannak nekik elektromos autóik kompletten motorral, szabályzóval, némelyik távval, aksival
    indulóként, megtanulni használni, kezelni aztat mondom, hogy eme elektromos járgányok tökéletesek. Ha télen és homokba, kavicsba is használni szeretnéd, el kellene gondolkodnod off-road autókon, mert ezek az on-road felépítmények nem biztos, hogy nagyon díjazni fogják a komolyabban kavicsos terepet, vagy akár a havat.
    Esetleg buggy-kat, vagy amit én is nézegetek az MT18T aminek valamennyire autó kinézete van, hiszélesített futóművel.
    De tény, hogy a rally kivitelű kocsik szépek, nekem is bejönnek, csak nálam az adotságok miatt nem lenne hosszúéletű, ezért a terepviszonyoknak megfelelően keresek autót, de a nagyon off nemekem sem jön be, átmentet jeletn talán a buggy és az off road között az MT18T is.

    Más: helikopáter - a kezdő elektromos gépek 30-40k körül mozognak, szerintem megtanulni elegendő, ezekben több típus is fejlezsthető, nem kell az egészet kidobni. A robbanómotoros verziók télleg drágák, a miénk volt használtan (igaz sokat nem ment, mondhatni, hogy csak az összeszerelés utáni berepülési időt repülte vele az előző gazdája) minden cókmókkal együtt ~280k, de ebben bent volt a teljes gép minőségi motorral, elektróniával és egy komolyabb adóval. Pluszba volt hozzá egy lemez, belülről kibélelt bőrönd (kissebb koporsó méretű) a helikopternek, egy a távnak, a startoló elektronika, starter, üzemanyagpumpa és egy közepes felszeeltségű szervízkészlet.

    [Szerkesztve]

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák