Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    jééé! ilyen topic is van?
    faterom levegőben kezdte egy szép nagy vitorlással, én a vizen szintén vitorlással :) - majd mindketten a víznél maradtunk egy darabik, de már jópár éve nem láttak vizet a hajók, szépen be vannak csomagolva, és várják, hogy egyszer újra vízre kerüljenek. Sajnos ahhoz, hogy ezekkel élvezetesen lehessen menni, szél, és rengeteg idő kell (fél nap elötte felkészítenia járgányokat - aksik, mechanika, szervók elektrónika tesz, stb) és akkor legalább fél napot szórakozni vele a vizen, másként nem éri meg a bele hajtott időt és energiát...
    Faterom most helikopterezik, jelenleg egy törésen van túl és most a törés utáni tesztfázisban van gép, meg tesztpadon tanulgatja a ''kezelést''.
    Én is erősen gondolkodok a föld-levegő áttérésre.
    Nézegetettem a Minizillákat meg az XRAY M18T-je ami tetszik, de addig, amíg meg nem válok a jelenlegi old timer-emtől (Tamiya Thunder Dragon - jelenleg darabokban, felfüggesztések enyhén sérültek).
    Nomeg szobahelit nézegetek, de nemigazán jöttek be az eddigi típusok, amiket találtam.

    Valakinek esetleg ötlete, hogy melyik bolt foglalkozik a fent említett autókkal?

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák