Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz olbaidhun #481 üzenetére

    Kikkel? Félre ne érts, én nem vagyok HC. Csak, hogy a topikba lévő erőviszonyokat felvázoljuk itt Freiya az aki odaver. atidzsiforce-szal vagyok egy szinten talán. De hétvégén mikor együtt voltunk mindig megelőzött 1-2 fraggel. (Ez nyilván a szakálla miatt van. Én dec. 24.-én megborotválkoztam, tuti abba volt az erőm. :) ) A többieket nem ismerem.
    Az, hogy játszottam tox-szal QuakeLive-ban 1v1-et, és pár ismertebbel az semmit nem jelent. Elvertek mint a sz*rt. Freiya-val egyszer úgy volt, hogy elkezd felkészíteni komolyabban duel-re. De sajna nekem család mellett nincs időm. Itt QC-ben most sok mindenkivel összehozott a matchmaking ez semmit sem jelent.

    Én konkrétan egy éve nem nyomtam semmilyen arenaFPS-t. Max pár kör Reflexet. De az a movement nekem nem megy.
    Az a fajta gamer vagyok aki mindenhol megfordul. Van egy alap skillem amit tudok kamatoztatni mindenhol, de semmi kiemelkedő. CS-ben is játszottam külföldi profikkal (ott még nagyobb nevekkel is mint Quake-ben), még se voltam senki CS-ben sem. :)

    Legutóbb Rainbow Six: Siege-gel nyomtam pár órát komolyabban. Aztán mikor fórumról összegyűltünk játszogatni Discord-on, sokan mondták, hogy nem hiszik el, hogy egy hete játszom. :) Ph-s 5v5-ben rendszerint mvp lettem. :D Aztán ők több 100 órát beletettek már.

    Szóval ha rákockulok kicsit valamire akkor hamar beletanulok, de tudom hol a helyem. És abszolút nem vagyok én sehol a hc playerekhez képest.

    Az meg, hogy itt sokan írják, hogy haverok körében ő volt a legjobb meg ilyenek.. Azon csak azért röhögök, mert legutóbb mikor itt volt egy nagyobb lan (CS lan) 2v11-be voltunk haverral. Nem tudtak nyerni, aztán a bunyó helyett inkább idő előtt békésen hazajöttünk a lan-ról. Meg egy időbe haverokkal nyomtuk 1v4-be Quake-et. Azt megunták. De ezek a "haverok" max azt hiszik, hogy jók. Egyik sem az. Van akinek csak nagy a szája. PL: Jó haverom és szembe ül lanon velem, majd lecheaterez. Érted 10x éve ismerjük egymást azt üvölt nekem tiszta idegből, hogy csalok. Mondtam az ilyennek, hogy odaülök a gépedhez, te hülye, te meg ide, és a saját szaroddal verlek agyon . :D

    "Öreg" róka vagyok. Nekem még netem se volt már napi 500 bottal arra gyakoroltam CS-be, hogy mikor végre bekötik a netet akkor jó legyek neten. És Quake demo-kat nézegettem amiket lemezre írattam ki magamnak. Persze jött a koppanás, de a mentalitásom így álltam a játékhoz mindig is. Ma már a család az első.

    Itt ha valakinek van szava az nem én vagyok. Csak én sokat "pofázok" fórumon. ;)

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák