Új hozzászólás Aktív témák

  • 5150

    aktív tag

    válasz esfrost #3848 üzenetére

    Köszi, hogy ilyen szépen kifejtetted. Ez ritka. Egyébként 75fps/75hz vsync-el "játszom". De ettől függetlenül bármelyik játékot tolom-toltam, a raw input (vagy annak hiánya) erősen érezhető. Nem mindenkinek, biztos egyéni érzékenység kérdése is. Vannak olyan playerek (ismertem ilyet személyesen is és sárgultam az irigységtől) akiknek szinte teljesen mindegy milyen perifériákkal, milyen napszakban, milyen testtartással, melyik kézzel, esetleg kéz nélkül akár egy féltéglával is pixelshotos agyműtétet hajtanak végre reflexből az enemyn olyan távolságokból, ameddig én el se látok, de ha mégis ellátnék az sosem derül ki, mivel a füstölgő hullám látványa elnyomja a környék látványosságait enemystül, nyugdijas fazékbemutatóstól együtt. Más szavakkal, én noob vagyok és megérzek minden apró fiszfaszt, vagy minimális változtatásokat is. Amiket a jobb playerek észre sem vesznek, talán a létezésük sem tudatosul bennük. Kb ennyiről van szó.

    "Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

Új hozzászólás Aktív témák