Új hozzászólás Aktív témák

  • atidzsiforc

    őstag

    bebofogom ide is, hatha vmi qc team rep tud magyarul es kibannol a picsaba XD

    Jatekmenet, gfx, teljesitmeny:
    Nekem jatekmenetileg hamisitatlan quake feelingem van. Kiveve Clutch-al de azt lentebb reszletezem. Nem egy quake 3 de nem is vartam tole, hogy az legyen.
    Motorral vannak bajok, input lagtenger van meg a zen vasamon is, pedig gyorsabban fut mint a doom4. 120-180fps-em van az adatlapomon levo vason, ssd-re telepitve. Raillel baromi inkonzisztens a hitreg. 4:3-ra lerakva full low grafikan, konstans 200+ fps sokat dobott rajta, de persze az elcsuszott hitboxokon nem segit. LG beam baromira vakit, meg dm6-on hid korul az a kibaszott napfeny, mintha battlefieldeznek.
    TDM kicsit kaotikus a rengeteg fegyverspawn meg a gyors fegyver respawn ido miatt, de mivel tudom, hogy nem fo sport jatekmodnak keszul, nem kezdek el karogni miatta. Legalabb a total ujonc spanjaim, akik eletukben nem quakeztek, de mas fps-ekben eleg jok, tudtak ugyahogy elvezni a jatekot.
    Shoti effektiv hatotavja tul rovid, close+midrangen mg, hmg, shaft ellen kb 8/10-szer kikaptam shotival a kezben. Raksinak sztem ugyanaz a baja, mint reflexben, nem ott spawnol a projectile ahol q3-ban ezert kesleltetettnek erzodik. Shaft firerate-jet picit lentebb kene vinni mert veszett op szvsz, szamtalanszor elofordultm, hogy elkezdtek hatba loni vele s mire megfordultam mar kb csak 30-40 hp-m volt full stackrol… Nailgun nem helyettesiti a plasmagunt, alig latni a szogeket. Kezdo shoti meg a kezdo nailgun kb legpuska+airsoft bigyo szinten van kezdo mg-hez kepest.

    Mapok:
    Blood Covenant nekem sok helyen osszenyomorodottnak erzodik dm6hoz kepest. Megat raillel kb egy helyre tenni elbaszott otlet, aki lockdownon tartja azt a reszt, kb garantaltan viszi a mapot.
    MIERT SUT HET AGRA A NAP EGY PALYAN MIKOR AZ VAN ODA IRVA HOGY REALM OF BLACK MAGIC??
    Ruins of Sarnath sztem a 3 kozul a legjobb map. Igy par nap game utan nem nagyon tudok felhozni semmi negativumot.
    Burial chamberen sok helyen irgalmatlan awkward a geometria, beakadsz lecsuszol stb. Meg a hmg fele nezo lepcso ami nagy pancelhoz visz, clipping bugos. Azt a teleportot meg 20 bol egyszer lattam h vki rajtam kivul hasznalna. Ertelmesebb pickupot kene odarakni.

    Chempionsz:
    Hosok kozul nekem Scalebearerrel meg Clutch-al volt bajom, mert irdatlanul lassuak, foleg az utobbival volt olyan erzesem, mintha overwatchoznek XD gyokketovel megy es szenne lonek mire akarmit csinalsz, a dmg reduction passziv mechanikaja meg homlokegyenest az ellen megy amirol szamomra a quake szol.. Scalebae jo lenne ha kicsit gyorsabban futkarozhatna. Slash aktivja kicsit tul sokat sebez, nagyon konnyu vele bezsebelni 2-3 fraget mikor berohansz pu szobaba vele jo idoben :D
    Visor beszolasai mindent visznek. ALLTIMES LUCKY XDXDXD

    [ Szerkesztve ]

    r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

Új hozzászólás Aktív témák