Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz .LnB #247 üzenetére

    "Lőném LG-vel néha az ellent, aztán 1-2m-re mellette sebzőik.."

    Ja, persze, a hitboxok iszonyat gányak. Ranger, Sorlag és Clutch kivételével mindenkire undorító lőni. A talált lövések kb. fele egyszerűen nem regisztrál.

    "Driverektől ne várjál nagy javulást."

    Azért okosan azokkal a driverekkel. Tavaly DOOM-ban az első beta hotfix +70-100 fps-t (!) hozott.

    "Vannak bugok is, LG effektje eltűnik random. Slash Plasma Trail effektje halál után beragad és végig ott marad az effekt a képernyőn."

    Nekem olyan is volt, hogy Nyx fázisban maradt, ugyanolyan sötét árnyalattal láttam mindent, mintha aktív lenne a képessége, de eléggé úgy tűnt, hogy a többiek látják hol vagyok. Aztán egy halál után helyreállt.

    "Titeket nem zavar ez a lassú rakéta?"

    Elmegy. Persze közel sem egy Q3 rl, de pikk-pakk megszoktam. Amikor a framerate és a képtöbbletinput engedte, már kezdtem vele szórni a mid-aireket meg a 10 m magasra felkatapultáló directeket.
    Az ótvaros hitboxok csak rátettek egy lapáttal, hogy bizonyos helyzetekben a favorizált fegyver legyen.
    rj-vel nem igazán volt probléma.

    Ami még a hitboxokon kívül NAGYON zavart, hogy playermodeleknél egymás közt nem igazán van collision detection, ergo átmész a playereken. Nagyon tré.

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák