Új hozzászólás Aktív témák

  • olbaidhun

    őstag

    válasz peterr85 #258 üzenetére

    +1
    szerintem is betörhet a piacra és a legjobb, hogy ezzel az epic/ubisoft/ea és társait is felrázzhatja. Tetszett a BF3-4 a BF1 is impozáns a kategóriájában, de jót tesz a piacnak, ha verseny van és nem csak 2-3 stúdió arat le minden babért.
    Offline eseményeket azért volt jó kiemelned, mert egy házi kis lan partynál, ahol kb én vagyok a legrégebbi motoros a témában, még az is lehet, hogy sikerem lesz.

    Q3 időkben ki gondolta volna, hogy egy blizzard is belép az fps műfajba? Egyáltalán ki sejtette, hogy mekkora mamut lesz belőlük..

    (#257) .LnB
    Van működő rank rendszer, pl egy sc2-ben viszonylag korrekten teszi a dolgát. Teszteltem pár évig, koca playerként jól lent is maradtam.. Nyilván van aki siránkozik miatta, meg olyan is aki rájön, hogy imba itt-ott a game. Azonban tegyük hozzá, hogy a qc sem az játék ahol 5-10-50 vesztett meccs után kell engednünk az önbizalomból.

    Ez szimplán benne van a pakliban. Szembe kerültem én is játék során a világbajnok nickekkel, leszedtek spawn után, és? 1-2x én is leszedtem valamelyikőjüket, lehet belefutott véletlenül :DDD (valahol olvastam, sc2 esetén, hogy sokan azért nem tolják az 1v1-et, mert olyan pszichológiai nyomás van a playeren.. hol volt ilyen a mi időnkben ? :DDD )

    Doom reboot topikból idézem MK VI fürumtársat
    "a másik fele meg M16-tal jött ki anyjából és bárhol vagy leszed egy ravaszhúzással... Persze, ha te lövöd akkor a pálya összes ammo-ja nem elég, hogy leszedd a hp-ját."

    [ Szerkesztve ]

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Új hozzászólás Aktív témák