Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz olbaidhun #255 üzenetére

    Kizárt dolog, hogy ez a játék felvegye a versenyt az OW-vel és CS-vel, Dota2, LoL-ról nem is beszélve.

    Ugyan az lesz a baj mint a Quake Live-val. Ide ha betéved egy újonc, az fekszik-kel(respawn)-fekszik-kel. Csak pislog, hogy mi folyik körülötte. Hamar fel fogja mindenki adni. Míg az OW-ban, elég jókor megnyomni a "Q"-t és már öröm bó'dottá' van. Itt egy példa: [link] (ezt a vidit csak azért csináltam, mert beálltam ismerőseim ellen játszani azt, megszívattam őket. :D ) Ennyi, egy jókor megnyomott "Q"-billentyű. Már most is voltak ilyen kezdők. lvl1, ki is lépkednek meccs közben. Elvileg mindenki tiszta lappal indít. De egy Freiya-tól, tox-tól nem lehet elvenni az alap skill-jét. Ha akarja, ha nem, a földbe fogja döngölni a játékosok 95%-át. Egy szó mint száz, iszonyat nagy a játékosok közti szintkülönbség, és az egyik el fogja nyomni a másik réteget. Még ha lesz is ranked, akkor is. Mert egyetlen játékban sincs jól működő rank rendszer.

    (#256) peterr85 Akkor úgy látszik ahhoz a Nyx-hez csak én voltam béna.. :(((

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák