Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    válasz Synthwave #1294 üzenetére

    Ezen nemfogunk azért összeveszni szerintem.

    Én picit lazábban fogom ezt fel és tágabban értelmezen a mit lehet és mit nem lehet...mit illik és mit nem illik.......külföldi szerveren ahol még "pb" se futott de a szájuk nagy volt...ott azért finoman ilyenekkel kedveskedtem nekik....stb. De ha egy másik szerveren 0 és -20 lehetett a timenudge, akkor átállitottam természetesen.......sensitivity, mouse accel....snap....maxpackets...timenudge....fov....picmip....stb stb, ezekkel mindenki úgy játszogat ahogy akar szerintem........mellé pedig durrbele kamikaze vagy camper stílus volt....szóval ahány ember annyiféle játékstílus és beállitás....low sense vagy high sense vagy invert mouse.....nekem pl tökmindegy ki milyen beállitásokkal játszott, ha laggolt akkor laggolt.....azt bele kellett kalkulálni....ez nem LAN....ez felfogható volt jó kis edzésnek is....pl. :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák