Új hozzászólás Aktív témák

  • Drizzt

    nagyúr

    Nah, én is írok már valamit végre. Egyrészt nem tudom miért veszitek olyan komolyan az indexet. Én direkt azért olvasom őket, mert nem száraz cikkeket írnak, hanem szándékosan telehordják mindenféle hülyeséggel, így legalább a normális átlagembert is képesek szórakoztatni. Ha megnézitek, minden témában ilyen a stílusuk, legyen az politika, filmajánló, vagy bármi más...

    A játék játékmódjairól meg: Single szerintem jó, egyszer végig fogom tolni. Vannak benne jó dolgok,de többször biztos nem.
    Multi: játszottam vele, bár nem sokat, max. 5 órát, s nem is igazán erőltetném egyelőre tovább. Két ok miatt. Az egyik az elszállt gépigény, de az még hagyján. Ami igazán zavar, az az, hogy ténylegesen úk pálya alig van az alapjátékban. Az meg, hogy mehetek ugyanazokon a pályákon, mint Quake 2-ben, meg 3-ban, nem igazán hoz lázba, mert 20 fps-sel nincs értlme, akkor inkább q3-azok tovább. Bár majd vagy 3 év múlva, ha lesz megint faxa gépem, akkor tolom majd lehet. Ezt csak azért merem feltételezni, mert a Q3-ban a kedvenc pályám egy Q1-es, asszem a dm6 remake-je volt. Mindig azon toltam. Szóval egyelőre mindenféleképpen jegelve nálam a játék.

    Az indexes cikket meg azért linkeltem be, mert gondoltam, hogy simán fel fogtok rá ülni, s kiváncsi voltam a reakciókra. Ezért elnézést, ez sajna elég flame-szagú volt tőlem, bocsánat utólag. :(

    I am having fun staying poor.

Új hozzászólás Aktív témák