Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Ver1taS #1380 üzenetére

    Most ez nem csak neked fog szólni, hanem sok mindenkiek, ut és q táborban egyaránt...

    Mi értelme annak, h ut-s gyalázza a q4-et, a q-sok meg gyalázzák az ut-t?! Ezt évek óta nem tudom megérteni! Én pl. egy hülye ut-s vok, imádom a változatosságát, pl. a bombing run-t, stb... És?! Szinte napi szinten tolom a q3-at, ha majd beindul, akkor a q4-et is, most még csak ritkán tok vele gémelni :( (kolis vok, proxy van, online nem tudunk gémelni, csak lanon, és a koliban meg kevés gép van, amin elfut...). Imádom mind2-t, viszont ezért mind2 tábor utál:S Ezen kész vok.. mikor megkérdezem őket, h mi a bajuk a másik gémmel, sokuk kb. annyit tud mondani, h az, h nem olyan, mint a másik :S Könyörgöm, szerintem nem lenne teljes a mai játékpiac a q3/4-es dm, és a változatos ut multik nélkül... KELL! mind2. dm-ben a q a jobb, mert gyorsabb, minden másban az ut a jobb (szerintem)... Most őszintén... Nem jobb ez így? Valaki magyarázza el nekem plz, h miért kötelező egyik tábornak fikáznia a másikat...

    ui.: természetesen nem akarok ezzel senkit sem megsérteni, személyeskedni főleg nem, eccerűen nem értem, és szeretném ha végre kapnék valami ÉPKÉZLÁB magyarázatot erre... Bár van annyi tapasztalatom, h nem hiszem, h fogok kapni.. ha ennyi év alatt nem kaptam, akkor valszeg most se fogok... Bár ki tudja,ez egy elég értelmes társaság ;-)

    [Szerkesztve]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák