Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz tomgabor #20562 üzenetére

    azért kell összehasonlítani, mert a pc még mindig a fő játékplatform, nekünk meg ps3-munk van, amin szintén játszunk :K ...és szeretnénk tudni, mennyivel járunk így jobban vagy rosszabbul ;)

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz tomgabor #20562 üzenetére

    Most kezdjük megint?

    "a boxban még böngésző sincs, kevesebb videót támogat.

    a box nem is tud Linuxot csak JTAG-al és az se alkalmas másra, igaz ott nem tiltanak le semmit, leszarják a warezt és még kormányt se lehet kapni hozzá, érdekes hogy ott nem sírnak másért csak a kormányért."

    De ugye nem azt akarod a PS3 mentségének felhozni, hogy az Xbox még ezeket sem tudja? Pont lesz*rom, hogy mit tud, vagy mit nem tud az Xbox, nem véletlenül nem azt vettem annak idején. Viszont a PS3-at anno úgy adták el neked, hogy ezeket mind tudja. Ehhez képest sem használható böngésző, sem önmagában használható videó-lejátszás, sem Linux, és még sorolhatnám nagyon hosszasan azokat a feature-eket, amelyekkel a cég anno marketingelte a újdonsült termékét. Ezért tisztességtelen a Sony magatartása.

    "Nem értem hogy miért kell konzolt PC-vel összehasonlítani"

    Én meg azt nem értem, miért ne lehetne! Ettől csak az elvakult konzol-fanatikusok ódzkodnak, akik nem látnak a rózsaszín ködtől és ők is csak azért, mert egyrészt szerintük a konzol egy életérzés (ez régen igaz volt, ma már hülyeség), másrészt meg mert ők is tudják (már a belátóbb és értelmesebb fajta), hogy a konzol alulmarad ebben a harcban. Evidens, hogy összehasonlítod, hiszen azonos funkcióik is vannak: mindkettő alkalmas játékra (igaz, a PC-nek ez csak egy funkciója a sokból, a másik meg ugye elvileg erre van dedikálva), mindkettő köthető ugyanazon megjelenítőre, vezérelhetők ugyanolyan módon, SŐT: ugyanazon játékok is megjelennek rájuk, ráadásul a két rendszer bekerülési költsége sincs messze egymástól, adja magát tehát, hogy összevesd.

    Mint ahogy már korábban eljutottunk a következtetésre: aki érzékeny a minőségre, a grafikára, annak mindenképpen a PC ajánlható inkább, mert közel ugyanolyan összegből egy sokkal jobb minőségre képes rendszert kap, ami ráadásul funkciókat tekintve is sokkal szélesebb körű felhasználást tesz lehetővé. Akinek nem fontos a minőség, csak azért venne egy eszközt, hogy játsszon, mindegy milyen grafikával, annak teljesen jó a konzol, de a játékokért még így is többet fog fizetni. A legoptimálisabb eset persze az, ha PC mellé veszi valaki - szerintem a legtöbben egyébként így vannak ezzel, mert a PC azért már elég általános mindenhol.

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák