Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • user137

    őstag

    válasz DM-Fan #13864 üzenetére

    a PS3 a piac legerősebb hardvere, ha számolunk az árral, a mérettel, a zajjal és az "amortizációval".

    70 pénzből ma nem raksz össze egyetlen olyan PC-t se, ami 1080p-ben akárcsak egyetlen 1-2 éves játékot röccenés nélkül letol mondjuk medium grafikán. De ha mégis, nagyon meg kell válogatni a játékokat. :)

  • olbaidhun

    őstag

    válasz DM-Fan #13864 üzenetére

    Látom lila gőzöd sincs "motor-John"-ról. JC sohasem sz@rta le a konzolokat/ új technológiákat! Az összes játékáról készített különböző generációs konzolokra, eltérő hardverekre portot, már snes-en is futott a doom1, quake 2-3 ps2, doom3+kieg Xbox, ha valaki, Ő tisztában van a hardverek tulajdonságaival.. markában voltak már nem egyszer a keményf@szú GPU gyártók és újra megtörténhet, ha figyeled a szakmai hozzáállását! Nem vagyok valami nagy konzol párti, de már 20 éve követem a játékipart.. Nem mennék bele egy olyan összehasonlításba, ahol a HL2 első generációs, toldozott motorját össze kellene hasonlítani az id Tech 4 engine-nel. Mindkettő remek játék, de rémlik ez az alapvető információ, a nextgen hajnalából:
    "Megvilágítás szempontjából minden felület egyenrangú." :F
    Ez egy igazi "új lépés" volt, nem kamu (full)HD+nextgen =jobb/erősebb grafika-blama..

    Ha nem írtam volna le, h minden a programozókon múlik elfogadnám a magyarázkodást, de így már lehordhatod a sony-t is, nem állok melléd. A ps3 gpu-ja nem számít, mint ahogy a ps2 időben sem jelentett semmit a tényleges hardver képzelt "mennyisége, vagy minősége". Renegád harcost kaptunk a kedvenc játékainkhoz, más nem számít.
    Korrekt az lenne, ha mondanál egy jobb hardvert amit most hétvégén 40.000 ft körül megúszok és a doboz, garlevél mellé kapok egy assasin creed2-t is.. :U

    [ Szerkesztve ]

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Új hozzászólás Aktív témák