Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    @úgy alle zusammen mindenki Move-os kérdésben:

    Csak rendesen be kell kalibrálni. Botzone-ban kezdtem, ott én is szenvedtem egy sort, lassú volt a mozgás, zsibbadt a kezem, csápolni kellett a forgáshoz, stb. Kicsit idegesített, hogy 10.000Ft-ot adtam így érte, de nem nyugodtam bele. Lejjebb vettem a Deadzone-t Horizontal 40%-ra, Vertical-t 30%-ra, Crosshair Sensivity 50% (vagyis a csúszka fele) és utána StA-52-vel -az én legnagyobb meglepetésemre- két perc pályánkénti bemelegedés után záporoztak a headshotok, double- és triple killek. Ha valaki ráérez és a neki legmegfelelőbben van bekalibrálva a Move, annak más élmény lesz a játék. Sixaxis kontrollerrel szinte mindig bent vagyok a TOP 3-ban, nem ritka az első helyezés sem, Move-val úgy ahogy tartom ezt a szintet. Egyedül közelharcban vérzek el, meele kill sosem sikerült eddig, de távolabbról osztok, Sixaxis-szal meg pomt az ellentettje. Azért a három öléses meele killstreakekre "büszke" vagyok. Egy biztos, Resistance 3-at is ezzel fogom tolni.

    Hamarosan beszerzek Sport Champions-t, az majd tuti megmozgat.

    @Tegla80: Sharpshooternek az az előnye, hogy két kezedre oszlik el a Move súlya, másképp is tartod, másképp dolgoznak az izmaid. Én nekem nincs Navigation kontrollerem (még), de nem is venném meg.

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák