Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nokia párti

    őstag

    Múlthét pénteken vittem el a gépemet a Multiformatba elméletileg ylodos hibával, de ahogy említettem még be is tudtam kapcsolni és játszani vele. Bekapcsoltam játszottam vele 1-2 órát, aztán kikapcsoltam, és ha vissza akartam volna kapcsolni, nem tudtam... várnom kellett 5-10 percet aztán a várakozás után, megint ment a gép. Ezt szépen el is mondtam nekik, erre ma megyek a gépért, mondom magamba mi a f@szt csináltok már 1 hétig? Mondják kész 12k lesz, nagyon örültem megköszöntem szépén, aztán mentem gyorsan haza tolni. De persze jól beszo*tam vele, mint ahogy mindig is szoktam. :R Teljesen ugyanaz a hiba, mint 1 hete, hát kérdem én mi a qurva anyátokat csináltatok eddig? Szét szedtétek egyáltalán a gépet? Vagy csak tároltátok 1hétig, és azért kértetek ki 12k-t. :W Holnap asszem vissza viszem, és megmondom szépen, hogy ha nem tudjátok megcsinálni, akkor rohadt gyorsan adjátok vissza a rohadt pénzemet.
    De 1 szónak is 100 a vége Multiformatba gépet soha ne vigyetek, én 10. osztállyal többet értek hozzá, mint azok a barmok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák