Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edgeri

    senior tag

    Reggel leszedtem az US store-ról a Dead Space 2 demót és végig is nyomtam. Szerintem kicsit rövid a játékidő, kb. 35 perc "nézelődéssel" együtt. Aki eddig figyelemmel kísérte az előzőleg megjelent fejlesztői, ill. in-game videókat, azok innen ismerős részleteket fognak felfedezni a demóban.
    Összességében nekem tetszett, legalább olyan nyomasztó, mint az első rész, konkrétan végig görcsöltem :DDD. Mellesleg ismét szépen kihasználják az 5.1-es hangzást. Az irányítás - ha jól emlékszem - ugyanaz, mint az első részben, így hamar meg lehet szokni. Többet nem írok, mert nem akarok spoilerezni. Még annyi, hogy ha ilyen lesz az egész 2. rész, akkor szerintem nem fogunk csalódni.

    Még annyi, hogy a store-ba felkerült egy videó, amiben pár tippet (fegyverek használata, irányítási trükkök, ellenfelek kijátszása) mutatnak be a demó végigjátszásához. Szerintem ezt érdemes megnézni - volt közte sok használható-, DE mindenképpen csak a demó első végigjátszása után, mert pár poént lelőnek benne.

    Ja, és az UK store-on reggel 7fele még se a DS2, se a BF2 Vietnam sem volt még fent :((

    Üdv, Edgeri

Új hozzászólás Aktív témák