Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emmm

    senior tag

    válasz Kelta #102 üzenetére

    1. Erőtereket csak egy scroll-lal fogod tudni eltüntetni, DE ha még nem jársz a Titános quest-nél, akkor nem fogja beadni, hogy eltüntethető (nekem ez az első végigjátszásnál probléma volt, mert az elején megtaláltam az egyik ilyet és nem lehetett varázslattal sem eltüntetni). A végén kapsz hozzá rúnát is, Urgasch (asszem) szellemétől, a sírból felszedhető lesz, de ezt el is mondja. Utána már tonnaszám gyárthatod a scroll-t, ha nem vagy varázsló.
    "Ezek ilyen kékes szinüek,az a scroll nem jó ide,amit a druidás küldiben kaptam,az a pirosas szinü erőtereket oszlatja csak el." --> na pont erről beszéltem, ezt csak akkor lehet eltüntetni, ha már a quest-et csinálod épp, azaz a chapter 4-ben.

    2. Akrobatikát pedig Patty oktat, a chapter 2-től kezdve. Ő tanítja amúgy a lockpick level 3-at is (másnál nem találtam ilyen opciót), ami igencsak fontos a játékban.

    (#105) jozsef11
    Ha az Order harcosa/mágusa vagy, akkor NEM lehet 7. szint felett kardot tanulni. Ezzel én is megszívtam. De pont két gyűrűt lehet találni, ami 1-1 sword skill-t ad, level 9-nél már lehet egykezesként használni pajzzsal a kétkezes nagy kardokat is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák