Új hozzászólás Aktív témák

  • Sherkulás

    aktív tag

    Sziasztok

    Adott egy hobbi projektem amit azért hoztam létre mert 7-8 topikot olvasok és a fórum mobilwebes verziójával elég macerás a dolog. Mivel nem tudom hogy az alkalmazás ütközik-e bármilyen felhasználási feltételbe a fórum írtam egy levelet az egyik főnöknek, de válasz még nem jött. Ha esetleg kiderül, hogy igen max törlik ezt a topikot:)

    Szóval:

    Az alkalmazásban fel lehet venni topikokat és az utolsó 50 hozzászólást lehet olvasni. A hozzászólásra klikkelve az megnyitja a böngészőben az adott bejegyzést és ott már a szokásos mobilwebes megoldással lehet válaszolni.
    Jelenleg csak a raw text-et jeleníti meg a hozzászólásokból de folyamatosan fejlesztem így remélhetőleg a csatolt képek és smile-k is meg fognak jelenni.
    A hozzászólásokat időrendben csökkenő sorrendben mutatja.
    Jelenlegi alap SDK 4.0 (11) tehát ez alatti android verziókon még nem fut. Természetesen a cél ezt lejjebb vinni. A végső stabil változat már 9-es 2.3.3 android verzión is futni fog

    Az alkalmazásba be van kötve a Bugsense hibakezelő ezzel ha összeomlás történik valakinél arról hamar értesülök és tudom javítani az adott hibát.

    Az aláírásomban lévő linken érhető el a telepítő fájl ezt mindig frissítem a legfrissebb stabil verzióra.

    A link: http://sherad.info/prohardver/prohardver.apk

    Ötletek a továbbfejlesztésre, észrevételek megköszönöm :)

    Mivel nagy erőforrást nem kellett bele pakolnom ha már egy embernek is örömet okoz az alkalmazás akkor érdemes volt létrehozni....

    Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

Új hozzászólás Aktív témák