Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyborg

    senior tag

    válasz Cyborg #42 üzenetére

    Még egy kérdés :)

    Ennek a mop funkciónak van értelme, próbálta már valaki? Elsőre Nekem baromságnak tűnik, max szárazon látom értelmét, hogy felszedje a maradék port a mikroszálas rongy, olyat már próbáltam, működik, de, hogy ez felmosóként tudna üzemelni azzal a pár deci vízzel, nem tudom elképzelni,hogy működjön.

    ... személyesen még nem próbáltam, ezért meggyőzhető vagyok :)

  • Cyborg

    senior tag

    válasz Cyborg #42 üzenetére

    Megrendeltem a Roidmi F8s-t végül.
    Hááát, most azon gondolkodom, hogy elállok a vásárlástól, és visszaküldöm. Alaposan átrágtam a témát pedig, de a valós tesztet nem helyettesíti semmilyen yt videó.
    A gép amúgy tetszik, anyagminőség nagyon rendben van, csendes, normál módban simán hallom a tv-t mellette, súlya azért van, de nagyon jól lehet vele manőverezni.
    A problémám vele a szívóerő. Alacsony fokozatban gyenge, a motoros fejjel jól tisztít padlót, a szöszöket így is felszedi, de kanapéra már kevés, alig szív. Erős fokozaton nagyon jól szív már, a hangja sem száll el még így sem, de így még nincs üzemidő. Azt hiszem egy közepes fokozat hiányzik belőle, ami már érezhetően szív is, de még üzemidő is marad olyan 20-30 perc.
    Most gondolhatom újra az egészet, ha visszaküldöm, akkor valószínűleg emelnem kell a keretet is 20-30 ezer forinttal, de most így az első benyomásaim nagyon vegyesek az F8s-sel kapcsolatban.

Új hozzászólás Aktív témák