Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyborg

    senior tag

    Sziasztok,
    A 60 alatti kategóriában van vmi ajánlott akkus porszívó, esetleg nagyon max 80ezres határig?
    Sajnos nem igazán találok adatokat a xiaomi termékeken kívül semmiről, pedig azért vannak neves gyártók már bőven ebben a szegmensben is, hoover, nilfisk, stb, de a xiaomikat még nem látom át, mert annyian vannak :)
    Először a dreame T10-et találtam, aztán találtam egy Dreame V10et. Ez meg is felelne, kijelzője van, hepa szűrős, cserélhető akksis, jól szív, sok kiegészítő, stb.
    Aztán kezdtem elveszteni a fonalat a Xiaomi Trouver Power 11, majd mijia G10, redkey F10, végül Roidmi F8S🙂
    Nem bírok fejben minden adatot egymás mellé tenni, ezért fordulok hozzátok :D

    Padló , és járólap lesz takaritva 99%-ban, könnyű legyen, jól mozogjon, jól szívjon, ne kelljen folyamatosan nyomni a gombot porszívózás közben, jó lenne vmi kijelző is, hogy lássam mennyit bír még, nagy, vagy cserélhető akksi is jó lenne, és mivel több helyen használnám, lehessen fali adapter nélkül is tölteni, nem akarom felfúrni sehova.

    Melyik lenne a jó Nekem? Egyáltalán mi a különbség a v,g,t széria között? Létezik Best Buy ilyen sávban, vagy ahhoz 100ig, vagy tovább kellene menni?

Új hozzászólás Aktív témák