Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz saelin #252858 üzenetére

    A Mythic Quest: Raven's Banquet című sorozat annyira jól szemlélteti ezeket a streamereket.. Valahol vicces, valahol szomorú is ez az egész.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • NyMRooD

    őstag

    válasz saelin #252858 üzenetére

    Igen, tényleg elmondja, hogy mi a rossz egy játékkal kapcsolatban, de észrevehető a videóin, hogy mennyire egy megvehető ember, pl játék amit ő vesz meg ott minden rosszat kiemel, amit ingyen kap annál azért oda figyel, hogy dicsérje is, de a legjobban a hardvereknél venni észre, elmond róla minden rosszat, de olyan bagatel dolgokat próbál beállítani csoda feature-ként, hogy az valami hihetetlen. Ráadásul nulla utánajárást végez, sokszor azt veszem észre, hogy én átlagos casual gamerként jobban levagyok informálva mint ő, de azért az önajnározás folyamatosan megy, ahogy nézem a "youtuber társadalom" el is kezdte kiutálni. Szóval finoman szólva is vannak vele gondok, de pl az otherside adásokat szoktam nézni, meg 1-2 tesztet is, mert hagyományos bemutatókat nem nagyon csinál más, vagy én nem tudok róla és még mindig jobb az ő stílusa mint a számomra felfoghatatlanul vacak, mások által imádot zsozéatyáé, nem értem, hogy sokan, hogy tarthatják viccesnek, de hát ízlések... nekem hihetetlenül irritáló. Hiányzik a GameDay iroda, ők voltak a legértelmesebbek szvsz.

    (#252862) sting2: Na igen, ő játékvideóikat sem bírom a folyamatos "ragelés" miatt, a hardvertesztek jók, ott nem csinálják, bár ott is van egy két idegesítő dolog, meg a reggeli hh-t szoktam háttérzajnak, de sajna ott is van, hogy elkezd Pisti úgy viselkedni mint a játék videók alatt, olyankor kinyomom :)

    u.i. Tudtok esetleg valami normális magyar youtube csatornát akik a Gameday-hez hasonló kulturáltsággal, spoilerek nélkül mutatnak be 1-1 játékot (nem kell, hogy pontozzák, az nem érdekel)?

    [ Szerkesztve ]

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák