Új hozzászólás Aktív témák

  • A`rpi

    addikt

    válasz Elims #88996 üzenetére

    Igen a trófeákért játszottam idáig, annyi kavart be idő közben hogy nem csak PS4en hanem PS3mon is láthattál játszani a játékkal, PS3 verziót félre tettem mert 4en egyik cimborám erősködött hogy játszunk együtt...

    Magát a trófeázást azért csinálom mert így ad egy pluszt.

    Kezdetek kezdetén volt néhány játékom, multi lehetősége csak gyerekcipőben járt, vagy nem is volt. Ezeket egyszer kétszer végigjátszottam aztán többnyire el voltak felejtve. Néhány LAN party beesett, de alapvetően csak a sóvárgás ment mikor játszhatunk újra?...

    Több év eltelt mire lett korlátlan internetszolgáltatásunk, akkor megismerkedtem az internettel, és egyik cimboránál láttam hogy interneten játszik az aktuális COD résszel, baromi nagy áttörés volt számomra, COD UO nál hosszú évekre le is ragadtam, mai napig ezt tartom etalonnak, lehet azért mert ezzel játszottam először neten, nem tudom.

    Napjainkban akkora játékdömping van hogy az ember konkrétan azt se tudja hova kapja a fejét még akkor is ha csak néhány stílust kedvel igazán.

    Visszatérve a trófeázáshoz, és hogyan látom a barátaim, haverjaim hozzáállását ebben a felgyorsult világban:

    Van olyan cimborám aki sorra veszi a játékokat megjelenéskor de ki sem játssza a történetet...

    Akad olyan ismerősöm aki kicsit megfontoltabban vásárol, de mindent nem trofizik, ő azt mondja csak arra szán időt ami neki nagyon tetszik... (Rend szerint amiben van kicsit több kihívás, vagy netán időigényes az "szar".)

    Ismerősöm között akad olyan aki elmondása szerint egyáltalán nem trófeázik, több játékából is csak egy két trófea hiányzik a Platinához, nem Walking Dead szintű játékokról beszélek, ahol csak végig kell menni a szorin a platináért... (Ő szerintem csak nem akar velünk versenybe szállni, baromi sok időt tölt el amúgy játékkal multiban pedig aláz minket...)

    ...
    Sorolhatnám még, ez az én nézőpontom.
    És vagyok én, amit megveszek játékot, azt tófea szinten ki is játszom, általában annyi nekem bőven elég az adott játékból.

    Ha nem trófeáznék, nagyon gyorsan ráunnék a játékra könnyű fokozatban talán végigjátszanám, multiba felmennék, párszor megöldösnének, és ennyi...

    Szóval leginkább én a kihívásért csinálom meg a kiszemelt játékot, most abba ne menjünk bele hogy akarva akaratlanul is először megnézem a tófealistát. Lehetetlen dolgokat nagyon ritkán kérnek, szóval a sikerélmény garantált szinte bárki számára ha van türelme, és ideje játszani a játékkal...

    Én személy szerint inkább így játszok, ez egy más dimenzió számomra, néhányan örültnek tartanak, de ez legyen az ő bajuk...

    Trófeákat csak magamnak csinálom, de természetesen itt, és a haveri kőrben azért eldicsekedem mit sikerült véghez vinnem, hiszen mit sem ér "titokban átúszni az óceánt" ugyebár...

    Visszatérve a Hárdlányhoz:

    Mondanom sem kell egy hét után megunta cimborám, szóval jól magamra maradtam, de úgy voltam vele ha már elkezdtem akkor befejeztem. Játék elmegy, nagyon sokan szidják. Szerintem ez a játék semmivel nem különb mint a többi BF rész.

    Hatalmas ziccert hagynak ki évek óta a játékkészítők, ez a játék konkrétan kéri a Co-Op lehetőséget. Akár story szinten akár a muliról van szó. Ehelyett sajnos kaptunk egy középszerű lineáris sztorit egy szereplővel és egy kicsit másabb multit, ha nincsen rajta ez a rablópandúr - rendőr skin, azt gondolnád ez a BF4...

    Szóval én már várom így 2016 derekán hogy opcionálisan minden játék sztoriját lehessen több baráttal együtt játszani számítógép ellen, pl GTA-ban eléggé hangulatos Heist...

    Más kérdés picit az is el lett tolva ott kötelezően kell 4 ember a játékhoz, az első bevezetőt leszámítva. Ez jó is de néha azért vissza tud ütni.

    Értem miért van így megcsinálva beszélj rá minél több cimborát hogy szerezze be a játékot, sajnos ez erőltetett így. Simán lehetett volna minden szint dinamikusan könnyebb vagy nehezebb függően attól hogy hányan játszanak a játékkal...

    (#88997) orichalcos
    Ahogy az előttem szóló is mondotta, Platinumot "nem nehéz" megszerezni.

    Platinum trófeához az alapjáték össze trófeáját kell teljesíteni amiből szám szerint a PSNprofiles adatbázisában 9,311 teljesítette idáig.

    Azt tudni kell erről az oldalról hogy ez nem globális adatbázis, csak annak az eredményei kerülnek ide, akinek a neve (PSN-ID) legalább egyszer be lett írva erre az oldalra.

    Ez a legnépszerűbb oldal trófeavadászok legnagyobb része itt van, és fel is tölti a trófeáit ide, szóval itt lényegében csak azok vannak akiket érdekelne a trófeák...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák